Samsung hi8 kamera dal jsem jí nabít nejde ani zapnout

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Edisonak

Samsung hi8 kamera dal jsem jí nabít nejde ani zapnout

#1 Příspěvek od Edisonak »

Dobrý den drazí pøátelé elektrotechnici mám kameru samsung hi8 od vánoc jsem nic nenatáèel vèera jsem jí dal nabít a asi po 15 min jsem jí zkontroloval a dioda na nadijení neblikala tak jsem si myslel že je to spínaný zdroj ale ten jde ok tak jsem milou kameru opet rozebral a snažil jsem se hledat zakopaného psa ale ten je pžíliš hluboko napìtí jde až na desku s procedory a všude tam kde má ale asi odešlo nìco co detekuje nabijení nebo tak dìkuji za odpovjedi

a nefackujte mnì za mou èeštinu strávil jsem nad tou kamerou asi 13h v kuse a jsem zoufalí.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

Re: Samsung hi8 kamera dal jsem jí nabít nejde ani zapnout

#2 Příspěvek od galjo »

Edisonak píše:Dobrý den drazí přátelé elektrotechnici mám kameru samsung hi8 od vánoc jsem nic nenatáčel včera jsem jí dal nabít a asi po 15 min jsem jí zkontroloval a dioda na nadijení neblikala tak jsem si myslel že je to spínaný zdroj ale ten jde ok tak jsem milou kameru opet rozebral a snažil jsem se hledat zakopaného psa ale ten je pžíliš hluboko napětí jde až na desku s procedory a všude tam kde má ale asi odešlo něco co detekuje nabijení nebo tak děkuji za odpovjedi

a nefackujte mně za mou češtinu strávil jsem nad tou kamerou asi 13h v kuse a jsem zoufalí.
Nezoufej ... Až si baterku na kamere od vánoc nenabijal, tak ona sa može prebrať k nabíjaniu aj po hodine. ... je možné že už aj vôbec, a nerozoberaj hned všetko. Myslím že v návode na obsluhu je napsáno - baterie ihned dobit a nechať v nabitom stave, po čase skontrolovať stav a dobiť..


Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

Co je to za kameru a jaký je to akumulátor? NiCd, NiMH? Jak je ten akumulátor starý? jaké má napětí naprázdno?
Kamera nefunguje se zaručeně dobrým adaptérem? Měřil jsi ho?

Edisonak

#5 Příspěvek od Edisonak »

Kamera je to Samsung vp-l850 baterie lite-on 7,5V a adaptér na prázdno dodává 8,4V (zmìøeno 8,34V) Imax 800mA a ten adaptér je origo a makalo to s ním kupu let.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“