>>ČEZ<<

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

>>ČEZ<<

#1 Příspěvek od Skay »

Asi téma které se poslední dobou dost opakuje, je to opravdu až v tak žalostném stavu že na temelín prostě nemůže být trvalý spoleh,ceny elektřiny mají ve dvou následujích letech stoupnout na ceny v německu a inflace díky tomu stoupne na 4% ,tohle všechno si k nám můžou opravdu dovolit?! to mi připomíná tesco akorát opačně...to údajně hledá a porovnává ceny v okolí a upravuje je tak aby bylo co nejnižšší, ČEZ jak je vidět hledá co nejvyžšší ceny v okolí a podle toho je chce taky tak upravit i u nás,jistě si dovedeme představit jejich určitě nemalé zisky tak na co tak velké zdražení??!! až u nás budou platy jak v německu tak mi to bude už jedno.všichni víme co nás dneska stojí jen bydlení atd... to v téhle republice za chvíli budeme vydělávat jen na vlastní přežití?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#2 Příspěvek od Radix »

Opravdu velmi dobře načasované téma - dnes nám přišel výpis za elektřinu ... :(

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#3 Příspěvek od jandu »

Politika uprednostňuje rast netradičných zdrojov energie, aby si našli uplatnenie aj menej známe a hlavne ekologické zdroje. Veď kým klasická energia nebude stáť aspoň toľko,ako veterná, tepelná a neviem aká energia, tak ich rozvoj a použitie nemajú šancu vytlačiť klasické zdroje. Podľa môjho názoru je v tom veľa pravdy, aj keď na druhej strane neviem, prečo sa neobmedzí napríklad výroba aut s vyšším objemnom a vysokou spotrebou na jednej strane a na druhej sa zaväzujú štáty na aplikovanie ekologických zdrojov- tepelné, veterné apod. Ale to je na dlhú debatu a nieln nadebatu - treba pre to niečo aj urobiť.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

to je spíš politické téma než odborné :lol:
jací jsou voliči, takoví jsou politici, a jací jsou politici, takovou pozici budeme mít v EU - naší nové bolševické mámě která všechno přerozdělí. Při evropských cenách a čtvrtině evropských mezd to pak vypadá takhle.
ČEZ je navíc státo-mafiánská organizace, která z počátečního kapitálu který jí stát věnoval z peněz ode všech vytvořila monopolní impérium a to vydělává svým akcionářům a kamarádům ve státě (dá se použít jako státní výpomocná záložna při finančních malérech státu).
Ruka ruku myje.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

Tak nahoďte nejakej návod jak odebírat "duhovou" energii, (např. černou).

Šmankote, kdo to nahoře napsal, já ne! asi ňákej spam nebo co.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

INZERÁT:

Koupím větší množství ebonitových tyčí a liščích ohonů, i starších a použitých.

Značka: široce rozvětvené příbuzenstvo mám...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“