Oprava ATX zdroja 300W (přesunuto)

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zyggurat
Příspěvky: 83
Registrován: 06 led 2005, 01:00

Oprava ATX zdroja 300W (přesunuto)

#1 Příspěvek od zyggurat »

Mam vo svojom pc ATX zdroj s vykonom 300W a v poslednej dobe mi nejak blbne: Ked zapnem nejaku hru alebo nieco co viac vyuziva graficku kartu tak
po 5 minutach pc zamrze, z reproduktorov sa ozve piskanie, a ked stlacim reset tak sa pc vypne. Viem ze chyba je v zdroji lebo som si pozical od kamosa zdroj a s nim vsetko funguje. Peniaze na novy moc nemam, a mozno je vadna len jedna suciastka, tak by som sa chcel na to pozriet, lenze som zaciatocnik, a vobec neviem kde by som mal zacat.
Poradte prosim niekto.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od DjRix »

Ani to neotvírej,nebo se pobliješ z toho humusu co je uvnitř,novej zdroj stojí snad 500-600kč,tak se to nevyplatí spravovat.Ale jestli máš zájem napiš mail,mám doma schéma ATX zdroje,vyšlo předloni v Amáru,tak ti ho klidně pošlu. :contract:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

Jak uz se tu na toto tema psalo: zkontroluj elektrolyty. Nemusi byt nutne viditelne vadne, muzou byt je vyschle (ztrata kapacity, zveceny ESR).

wiktor

#4 Příspěvek od wiktor »

to jefakt zkontroluj ty elyty ataky na ty desce bude urcite hodne studenaku taje propajej a bude vymalovano.

Uživatelský avatar
Jakubek
Příspěvky: 24
Registrován: 28 dub 2005, 02:00
Bydliště: Petrovice u Karviné
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Jakubek »

DjRix píše:Ani to neotvírej,nebo se pobliješ z toho humusu co je uvnitř,novej zdroj stojí snad 500-600kč,tak se to nevyplatí spravovat.Ale jestli máš zájem napiš mail,mám doma schéma ATX zdroje,vyšlo předloni v Amáru,tak ti ho klidně pošlu. :contract:
muzes dat to schema na upload? taky bych ho rad :)

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od DjRix »

OK,zítra to ošéfuju,zatím. :hool:

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od DjRix »

Čau,omlouvám se za zdržení,ale mám to schéma jen v papírové podobě a nemůžu najít cd s ročníkem 2003,tak jestli má měkdo možnost tak je to v Praktické elektronice 6/2003,já bohužel nemám možnost to ani naskenovat.

Uživatelský avatar
Woofe
Příspěvky: 120
Registrován: 31 bře 2005, 02:00
Bydliště: Czech Republic

#8 Příspěvek od Woofe »

Tady je schéma AT i ATX zdroje http://www.belza.cz/swmodeps/compow2.htm :wink:

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“