Které je OK???

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Alena

Které je OK???

#1 Příspěvek od Alena »

Ahojky,

chci si kupovat nové rádio, svoje první a už mám i vybráno. Co øíkáte na znaèku Sencor? Myslíte, že má cenu do toho jít? Máte nìkdo nìjaké zkušenosti???

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#2 Příspěvek od jandu »

Ak si si už vybral, tak otázka: Co říkáte na značku Sencor? vyznieva akosi alibisticky. Ja neviem ako kto, ale rozhodne mi padne ťažko niekomu podporovať alebo vyvracať jeho predstavu. Veď vkus, nároky a možnosti sú u rôznych ľudí rôzne. Myslým, že čo človek, to iný vkus, nehovoriac o finančných možnostiach. Takže ja neporadím.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#3 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 16:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#4 Příspěvek od meno »

Sencor nikdy !!!
Záleží čo od toho rádia čakáš ! Či ti stačí iba kvalitné rádio alebo chceš na tom prehrávať aj CD a MP3. Napr ja. som nedávno kúpil z druhej ruky Blaupunkt model.Dubblin. Mne stačí totiž iba kvalitné rádio s RDS.
:D :D :D

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#5 Příspěvek od jave »

Do Sencora bych take nesel

Uživatelský avatar
patex
Příspěvky: 53
Registrován: 24 led 2005, 01:00
Bydliště: Trnavský kraj

#6 Příspěvek od patex »

Mal som sencor a nikdy viac za dva roky 4x v servise

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#7 Příspěvek od galjo »

To je ťažká otázka. Mal som strašne kvalitné rádio Sony s CD a 5 dní po záruke sa porúčalo CD. Potom som kúpil Panasonic a ten naštastie v záruke bol tri krát v servise , tak som kupil Blaupunkt - Beta a to tiež po záruke už štvrtý krát opravujem. Tak povedz čo je dnes značka .. Len vyhodený peniaz, lebo za značku sa platí, len kvalita je už taaaam. v prdeli. Kúp si Sencor je lacnejší a nebudeš nadávať potom že si kopu penazí vyhodil za rádio. Švagor kúpil od Vietnamca s CD za tisíc tomu to hrá už 5 rokov a ja mám už tretie značkové.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

Tuto otázku jsem řešil nedávno také, zda Sencor nebo něco jiného. Vyhrál to Panasonic CQ-C1405N - jsou 3 totožné typy, liší se číslem - 1405, 1415 a 1425, které odlišují barvu podsvícení tlačítek čelního panelu - můžete si vybrat zelenou, červenou nebo modrou... Citlivost výborná, bývalé rádio Metuje (dnes MAGIC) mi na střešní pasivní 80cm prutovku chytí i u Prahy, přehrává CD i mp3, má RDS s AF a TA, výkon udává výrobce na 4x50W - tomu sice mnoho nevěřím, bude to asi něco podbného PMPO (Pro Mozkově Poškozené Občany...), ale randálu udělá dost a kvalitně... Cena 3100 i s koupí ISO protikusu a pár metry 1,5mm2 kabelu pro novou instalaci v autě.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#9 Příspěvek od Radix »

Dobrý příjem Radia Metuje na polovině Čech je dán hlavně výborným umístěním vysílačů - Litický Chlum, Zvičina, Tábor.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#10 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 16:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#11 Příspěvek od rezis »

Jako vždy když se tu objeví takováto otázka. Sencor nebrat. Kdysi to byla docela dobra radia. Teď bych ho asi nekoupil. Mám Blaupunkt a plná spokojenost.
Internet - metla lidstva

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#12 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 16:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rosmiko
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2006, 02:00

Které je OK???

#13 Příspěvek od rosmiko »

Nechci vést polemiku která značka je lepší, ale se Sencorem mám své zkušenosti. Vlastnil jsem donedávna starší typ této značky s kaz.mech.,byl jsem vcelku spokojen.Proto jsem se rozhodl pro další výrobek této značky s mp3 a byl jsem zklamán.Kvalita nesrovnatelně horší jak u staršího typu,hlavně v citlivosti tuneru autorádia! Cd hrá slušně,ale rádio není dobré! Proto jestli mohu radit,Sencor raději nebrat a zkusit něco jiného!

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#14 Příspěvek od galjo »

kondik píše:Nesuhlas z Galjo, uz len to prevedenie lacnych znaciek je o nicom, mizerne, labilne, ked otvorim sencor je mi na vracanie, ale ked Panasonic urcite nie, a potom manipulacia pri oprave (hned sa odtrhne nejaky ten kabel kedze je vsetko mizerne, niekolkonasobne horsia robota ako opravovat znackove radio).
Nevraviac o dalsich vyrobkoch sencor (napr DVD), je to grc. Ale ak sa to niekomu paci nemam nic proti (100 ludi, 100 chuti).
Suhlasiť nemusíš, ale kvalita aj u značkových sa strašne pokazila, lebo už to montujú všelijaké firmy, len názov zostal...

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#15 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 16:49, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“