KAMERA SAMSUNG VP-D24

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nitram
Příspěvky: 59
Registrován: 12 dub 2006, 02:00
Bydliště: karviná

KAMERA SAMSUNG VP-D24

#1 Příspěvek od nitram »

Dobrý den.Mám na vás prosbu.Přišla mi na opravu Kamera Samsung VP-D24.Závada je ta že došlo k přetržení propojovacího pásku k monitoru.Kontaktoval jsem všechny firmy od kterých odebírám zboží,ale nepochodil jsem.NEVÍ NĚKDO KDE BYCH SE MOHL OBRÁTIT?POTŘEBOVAL BYCH ALESPON VĚDĚT PODLE MANUÁLU JAKÝ JE OZNAČENÍ TOHOTO PÁSKU.DÍKY.

Uživatelský avatar
scotii
Příspěvky: 37
Registrován: 16 led 2007, 01:00
Bydliště: BRNO

#2 Příspěvek od scotii »

ahoj,objednat se dá v LCE,ale díky tomu že mají nějakou smlouvu s fy.Samsung nedají ti na tento díl záruku,jsem s nimi jednal a neuspěl jsem.Aby je nekdo nechtel poškozené vrátit a raklamovat za nový.Ten mikropásek stojí cca kolem 1800,-Kč,part.no AD97-06489A u 2"5 LCD nebo AD97-06668A 3"5 palce LCD

Uživatelský avatar
nitram
Příspěvky: 59
Registrován: 12 dub 2006, 02:00
Bydliště: karviná

#3 Příspěvek od nitram »

děkuji ti za odpoved.pokusím se s nimi a hlavně s majitelem kamery dohodnout.

Uživatelský avatar
nitram
Příspěvky: 59
Registrován: 12 dub 2006, 02:00
Bydliště: karviná

#4 Příspěvek od nitram »

NO NEPOCHODIL JSEM.PÁSEK MI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOŠLOU.CHTĚJÍ POSLAT KAMERU NA OPRAVU.....

Uživatelský avatar
scotii
Příspěvky: 37
Registrován: 16 led 2007, 01:00
Bydliště: BRNO

#5 Příspěvek od scotii »

jsem to řešil zasláním kamery k nim do servisu,nebudu si přidělávat starosti,navíc zákazníkovi udělaj opravu s výměnou CCd čipu cca za 2500,- a me jen ten čip chteli poslat za 2000 bez dph,ale stejně to řeší i CANON

Ne.on

dotaz

#6 Příspěvek od Ne.on »

To nitram: Jak jsi vyøešil opravu zmínìné kamery? Pokud je již provedená, je následující pasé: Mám totiž kameru téhož typu, která je bez mechanického poškození, ale je úplnì mrtvá. To následkem toho, že v prùbìhu dobíjení jsem adaptér kamery vytáhl ze zásuvky a zastrèil do vedlejší (protože jsem zrovna potøeboval dobit i baterky do fo￾áku). Od té chvíle je kamera bez života, nenabíjí, nepøehrává, nenahrává, nic. Dle vyjádøení servisáka je chyba na desce, a je tøeba ji vymìnit, což asi nebude levná záležitost. Uvažuji o tom, že bych buï:
- Našel tutéž kameru s jinou závadou a ze dvou nechal udìlat jednu
- Nabídl kameru k odprodeji

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“