META M870A

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

META M870A

#1 Příspěvek od GEEL »

Zdravim Vas.
Znamy ma na W Polo namontovany tento autoalarm.V niakom servise mu domontovali skryty vypinac.Po zapnuti vyp. mu asi na 6km svieti kontrolka oleja a potom zhasne.Pri montazi mu oznamili tuto skutocnost ze to tak bude fungovat.Po niakej dobe pouzivania mal auto pod MAX-OM V GARAZACH.Ked prisiel deaktivoval metu a odisiel.Problem bol v tom ze kontrolka mu nezhasla po 6km ale asi 50km.Obratil sa na servis kde montovali vyp. a ty mu oznamili vraj dobre ze ma vyp. lebo niekdo bol v aute ale nenastartoval.Opakujem alarm bol zaisteni pri jeho prichode.Chcem mu pripojit k nemu GSM branu od Jablotronu,ale nemam vodicove zapojenie a neviem ci je to mozne.Neviete poradit popr. schemu zapojenia.Zatial dik za pomoc.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Napis mi na maila a poslem ti to.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

#3 Příspěvek od GEEL »

Zdravim Ta.Raptor poslal som Ti e-mail ako si chcel.Prosim Ta posli mi zapojenie tej mety,lebo on chce vymenit autoalarm za druhy.Problem je ze majitel auta je znamy jeho rod. a oni dali s autom do bazaru origo funkcne ovladace 2ks a tiez dva origo kluce na nudzove vyp. alarmu.On auto po dvoch dnoch kupil z bazaru a jeden ovladac nereaguje a tiez jeden kluc je osuchany a nepasuje do autoalarmu.Auto je w golf nie polo.A tie su v kurze.Chcem vyuzit kabelaz k mete na novy alarm.Este raz dik.

Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

#4 Příspěvek od GEEL »

Este som zabudol na nieco.Davnejsie som posielal tiez niaku metu s jednym DO do servisu v BA aby nakodovali dalsie dialkove.Nemozem sa dopatrat na nazov tej firmy.Neviete niekdo poradit,poslal by som ho na prekodovanie a on by ho dal do ineho auta.Dik za rady.

Uživatelský avatar
marimm
Příspěvky: 185
Registrován: 25 říj 2005, 02:00
Bydliště: Západné Slovensko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od marimm »

Firma SETECH takéto veci robí.

Kód: Vybrat vše

http://www.metasystem.sk/index.php

Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

#6 Příspěvek od GEEL »

Dik za kontakt.

Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

#7 Příspěvek od GEEL »

Raptor chcel si napisat na e-mail ze mi to posles.Pisal som aj na firemny aj tu a nic.Potreboval som zap. konektora aby som vyradil immo a poslal na prekodovanie autoalarm.Takze dik!!!

Uživatelský avatar
marimm
Příspěvky: 185
Registrován: 25 říj 2005, 02:00
Bydliště: Západné Slovensko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od marimm »

Napíš mi na email - pošlem schému :lol:

Uživatelský avatar
VoodooDancer
Příspěvky: 1
Registrován: 24 srp 2007, 02:00

Alarm Meta M870A_Skoda Felicia 98

#9 Příspěvek od VoodooDancer »

Cafte, vedeli by ste mi poradit s napojenim univerzalneho centralneho uzamykania k tomuto alarmu? Neviem kam to mam presne napojit, aby sa central ovladal s DO od alarmu. Pomohla by nejaka schema. Dikes.


Uz to mam urobene. Dik za rady :?

Uživatelský avatar
mirdo8
Příspěvky: 300
Registrován: 27 pro 2004, 01:00

#10 Příspěvek od mirdo8 »

Aj ja by som potreboval schemu,po zamknuti auta mi ostanu svietit lave smerovky.Prosim o schemu

Uživatelský avatar
marimm
Příspěvky: 185
Registrován: 25 říj 2005, 02:00
Bydliště: Západné Slovensko
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od marimm »

Schému som dal na upload do Home/Schémata/Meta M870.jpg

Uživatelský avatar
mirdo8
Příspěvky: 300
Registrován: 27 pro 2004, 01:00

#12 Příspěvek od mirdo8 »

Mal som to otvorene a su tam dve relatka,ktore,ked som odmeral tak boli dobre.A su tam este dva vykonove tranzistory aj tie som meral a vyzeraju byt dobre.Len neviem ktore rele popripade tranzistor spina tu
lavu smerovku.Nema niekto prakticku skusenost

Uživatelský avatar
mirdo8
Příspěvky: 300
Registrován: 27 pro 2004, 01:00

#13 Příspěvek od mirdo8 »

Nemate niekto nahodou popis pinov konektora tohoto alarmu.Montaznu schemu mam.

Návštěvník

#14 Příspěvek od Návštěvník »

Ahojte.

Kupil som auto a je tem tento alarm. Potreboval by som uzivatelsky manual.
Bol som vo firme kde to kedysi predavali ale oni uz nemali nic. Je to alarm z 96teho.

Schema pomohla ale manual treba aspon precitat.

Dakujem.
Pisty

Uživatelský avatar
jurkozako
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od jurkozako »

je to take rele od siemens, urcite to robí jedno z nich mal som tu istu chybu, boli opálené kontakty a jedna strana rele zostávala vysieť (teda jedna strana smeroviek) to som vyriesil. Potom som robil další zasah do tohto alarmu a prestal mi reagovať alarm na dialkove asi sa rozladil ten plávajúci kód alebo čo, mám len jedno ovládanie. S tým mi nevie niekto pomocť? duro

to ANONYM: pošli mi mail pošlem ti manuál....

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“