Bezpečnostní kód NOKIA

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#1 Příspěvek od larol »

Včas jsem si nezměnil :( ten základní bezpečnostní kód (12345) a asi to někdo:?: udělal za mě, a co teď s tím? Dojde opravdu po třech špatných volbách k trvalému zablokování podobně jako u PIN kodu, nebo je možno zkoušet náhodu, pokud se dříve ovšem nerozsype "klábosnice". V prodejně jim je to pochopitelně zcela jasné, alespoň pokud jde o manipulujícího a v žádném případě nepřipouští možnou chybu firmware, přestože se mi již vyskytla druhá podivná záležitost, neboť se k přístroji již dříve také přestal "hlásit" operátor,-ale to je již vyřešeno. I za neopatrnost se musí platiti :cry:, to mi stačí, vy už prosím ne :smash:

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

Skôr ako pokazíš klávesnicu vbehni niekde do servisu a tam ten kod vyčítaju. ked to zrátaš tak je to pekné množstvo pokusov....

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#3 Příspěvek od Raptor181 »

Nezablokuje sa to 3 pokusoch, ale je to zbytocne skusat. Radsej to odnes do obchodu a oni ti to za 100vku vycitaju...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#4 Příspěvek od larol »

Díky za odpovědi-odpovede, jak jsem se dnes informoval, je nutno prý nahrát nový sw,a prý také přijdu o stávající data v mobilu, zajímavé jsou ale ceny -200,250,300 dokonce až 500Kč :text: jak kde, trvání asi 1 den . To pro mne znamená více hledat :adidas:, i když je ta NOKIE 1112 nová, tak nejdražší přehrání sw je skoro za polovinu ceny tohoto mobilu,je i možné,že se mi ozve tvůrce tohoto "žertu" :mrgreen: ?? Zatím to pro normální volání funguje :tel: a doufám, že mi ho někdo neukradne dříve, než si ho alespoň takto zabezpečím. Pokud budete ještě reagovat, popište mi prosím vhodný postup - zejména k uváděným cenám :thanks:,....- pokud jsem to dobře pochopil, měl by se ten "změněný bezpečnostní kód" nechat odečíst,- ale to mi ve všech kšeftech popřeli!!! - jedině nahrát nový sw?? viz nahoře :(

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »

To je blbost ze je treba prehrat soft. Staci odstranit bezpecnostny kod. U nas je to 300Sk.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#6 Příspěvek od larol »

To Raptor 181- dík za odpověď, znamená to, že už v přístroji tento kód potom nebude ??,:( a nebude potom už možné telefon ochránit proti "neoprávněnému použití" ? ... :roll: i když je tento stav nyní existuje a není tak možné změnit nastavení, která vyžadují právě uvolnění přes bezp. kód.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od Raptor181 »

Ale bude, len bude resetnuty na zaklad.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#8 Příspěvek od larol »

To Raptor 181 - opět děkuji :agree: , musel jsem to dostat "po lopatě",:( inu už mi to asi začíná pomaleji chápat :lol: tak to tu ponechám ještě asi týden, pokud by ještě někdo chtěl přispět radou :comppc:,no a pak to vyhodím :whistling:
Zeptej se raději dřív, než to .. :wc:

Uživatelský avatar
ccarloss
Příspěvky: 197
Registrován: 22 kvě 2007, 02:00

re

#9 Příspěvek od ccarloss »

Me se stal podobny problem us davno na 3310 jsem zakodoval mobil proti vymene sim a kdys jsem si koupil novou,tak jsem nikde nenasel pomoc - musel jsem ho zanest do servisu aby udelali reset. Ale ted na nete najdes pokud znas imei-byva napsany i pod baterkou,tak by sis ho mel odkodovat z netu online a zadara. -zisteny kod zadas a potom myslim zadas jeste 12345.Nevim jakej mas typ je mozne ze nove zadani pinu budes muset pockac 5 minut.

Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#10 Příspěvek od larol »

ccarloss - mám NOKII 1112 viz výše, můžeš-li , popiš mi podrobněji postup :comppc: protože jsem v tomto oboru úplný laik :( , na jakou e-m adr potom odeslat imei (najdu-li ho), zřejmě bude nutné propojit potom mobil s PC, ale nemám kabel- je nutný ??, !!zabloknutý mám kod mobilu, nikoli PIN SIM karty!!, jo a ten mobil jsem opravdu si koupil nový v obchodě, takže jsem první a originální majitel, i když smolný :upset:, pochopitelně, že bych si z této šlamastyky rád pomohl sám (a levněji) :)

Uživatelský avatar
ccarloss
Příspěvky: 197
Registrován: 22 kvě 2007, 02:00

re larol

#11 Příspěvek od ccarloss »

dostal si moji soukromou spravu ?

Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#12 Příspěvek od larol »

ccarloss - ano , přišlo to dokonce dvakrát (s odstupem 1 min), jen mi chvíli trvalo než jsem se k tomu prohrabal, zatím dík

Uživatelský avatar
ccarloss
Příspěvky: 197
Registrován: 22 kvě 2007, 02:00

re larol

#13 Příspěvek od ccarloss »

Do soukrome správy jsem ti napsal odkaz-vyskoušel si to?

Uživatelský avatar
larol
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2007, 02:00
Bydliště: Roudnice n.L. - ústecký kraj

Bezpečnostní kód NOKIA

#14 Příspěvek od larol »

To ccarloss - napsal jem 4x soukr , ale neodešlo to a zůstalo mi to v neodeslaných, nevím proč, když to předtím šlo?? :(

š￾astlivec

#15 Příspěvek od š￾astlivec »

postup je následující - pro telefony NOKIA:
1. navštivte stránku: http://nfader.z-host.ru/
2. zadejte tam Vaše IMEI èíslo a kliknìte na "Generate" (pokud nevíte, jaké je IMEI èíslo Vašeho telefonu, najdete ho buïto pod baterií nebo, pokud máte telefon zapnutý, zadáním kódu *#06#)
3. bude Vám vrácen master-code Vašeho telefonu - ten si nìkam poznaète
4. tento kód zadejte místo zapomenutého bezpeènostního kódu
5. telefon vypnìte (nevím, zda je to nutné - já to udìlal)
6. poèkejte nìkolik minut (3-5 minut - nevím pøesnì, když jsem zkoušel pokraèovat ihned dál, nešlo to, po nìkolika minutách èekání ano)
7. znovu pøejdìte k zadání bezpeènostního kódu a zadejte klasickou tovární sekvenci 12345

to je vše - postup, který zabral na N1650

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“