Grundig Cuc 3800

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

Grundig Cuc 3800

#1 Příspěvek od Romana »

At hledam tak nic nenasel, potreboval bych servisni mod a bude asi segmentovy jako je konfigurace u naseho Oravana. Mozna se pletu, byl tam spatny nasobic ,po vymene nasobice mam rozhozenou synchronizaci a ne najit zavadu,,, zadny prvek na nastaveni tam neni a tak se mi zda ze tam nekam prsklo a je to rozhozene. Chova se tv jako by byla NTS normne i pres AV to nejde. A prepinani jde Secam,Pal,NTSC, ale zadna zmena.

Grundig M70-490 / 9 Text
Cuc 3800.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Grundig Cuc 3800

#2 Příspěvek od jef111 »

Těchto šasi jsem opravoval už několik. Pokud násobič sršel nebo prostě někde došlo k přeskoku jiskry, je velmi pravděpodobné, že odešla paměť na modulu KV. Není drahá, tak to zkus. Ty paměti se používaly i v některých OTF. Pokud je tam vestavěný modul teletextu, je možné že odešlo něco tam. Když nejde video přes TXT modul, není synchronizace. Pokud máš tu propojovací destičku místo TXT modulu, zkus ji tam dát.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#3 Příspěvek od bu2520 »

prošlo mi jich rukama dost, žádné menu nemá , synchro je tuším na desce MF jsou tam i trimry , nejčastěji špatné kontakty na paticích modulu, jask se s tím zahýbá tak to zlobí

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“