Todos Surf LITE II USB

Sem patří samozřejmě i přístroje s "utrženým sluchátkem"- bezdrátové, ale vždy dále s okolním světem komunikující po vedení, a to nejen ve veřejných sítích.
Pro telefony GSM a podobné máme samostatnou sekci.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiLe
Příspěvky: 123
Registrován: 18 říj 2005, 02:00

Todos Surf LITE II USB

#1 Příspěvek od MiLe »

Zdravim Vas,
mam doma tento telefon v ciernom prevedeni, plne funkcny
http://www.itel.sk/clanok.php?clanok_id=452
bol pouzivany asi 1 rok a momentalne mi zapada uplne nevyuzity prachom...
1) myslite si ze je to este v sucastnosti k niecomu alebo ho mam rovno hodit do smeti? aku by som mal dat rozumnu cenu na predaj?
2) nemate on niekto zaujem?

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#2 Příspěvek od jandu »

Mám trojku todossurflite. Ten má na boku čítačku kariet. Dá sa prepojiť s PC cez USB alebo serial port. Tiež neviem ako ho využiť.

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

odos Surf LITE II USB

#3 Příspěvek od jEti »

Mam zaujem aj o jeden aj o druhy. Zalezi co za ne chcete. Mozem poprosit dalsiu komunikaciu cez sukromne spravy? Viktor
Pristroj ktory je pod prudom, vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len je iny - na dotyk.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#4 Příspěvek od tiktak1953 »

Chcem sa spytat na Todos Surf Lite 3-ku ci niekto nema navod na pouzivanie.Na google som nasiel jeden,len nejde otvorit. Chcel by som ho do dielni kde som mal vytacaci a ten uz nefunguje v dome ,len tlacitkove asi digitalne.
Potrebujem vediet ako ho zapojit,co vsetko v nom nastavit pred pripojenim,ci ho mozem pripojit sam alebo len spravca sieti,atd.Vdaka!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#7 Příspěvek od tiktak1953 »

Toto som nasiel ako som pisal , len sa mi to Win Rar nerozbali. .Mozno treba vsetko stiahnut.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#8 Příspěvek od tiktak1953 »

niekto mi poslal tie subory ale tiez mi to neotvori. Mam v PC dielni len Power PointWiewer a Word Pad a budem musiet stiahnut asi nieco co otvori PDF-ka.Poradte ktory free je taky co rozbali tie najbeznejsie.Vdaka.
pozeral som je ich dost ,len si neviem vybrat z nich.
Tu su tie ....http://technet.idnes.cz/nevite-v-cem-ot ... ftware_dvr

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#9 Příspěvek od tiktak1953 »

Kamaradi uz to ide,diky!!!Inac si ma aj nastval,lebo som si myslel ,ze uz vsetko viem ,ale uz asi len toto som nevedel.So mnou je to ako s tym vtipom:v skole sa pyta ucitelka deti ,ze co im doma este chyba.Vsetci okrem móricka sa hlasili ,ze co im chyba.Ucitelke to nedalo,ze ako to ,ze im doma uz nic nechyba a pritom doma co ostatne deti skoro nic nemaju.Tak sa ho spytala na to.On povedal ,ze ked vcera prisla domov sestra od doktora a povedala mame ze ma AIDS,tak mama povedala :no, uz len to nam doma chybalo. 100bodove.ta ne?!
-------------------------------------
Este mam otazku,ked mi nejde v dome telefon s vytacanim ,iba tlacitkove ,tak tento pojde?

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#10 Příspěvek od tiktak1953 »

Tu by mal byt telefonny digital signal.Zasuvku treba samoze inu,taku mam .dnes som bol skamosom co s tym robil pred 10 rokmi povedal ze to mam zapojit a pojde to ,takze neviem.Neskusal som to este lebo som bol do vecera vonku.Dnes sme tu uz mali pocasie ako na prvy jarny den!Donesie mi pokazeny tlacitkovy a asi si ten opr.a necham do dielni.tento asi neikomu dam.ak velmi surne ho bude chciet.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#11 Příspěvek od tiktak1953 »

Este mi kamos nedoniesol tlač.telefon, tak chcem vyskusat zapojit tento Todos tel.ale neviem na ktore piny zasuvky RJ45 na stene mam pripojit tie dva droty telefonnej linky.Kabel od telefonu ma 8 drotov a koncovku RJ 45.Nic som nenasiel.Nasiel som ,ze to ale nepojde s tymto tel na didital.signal.Vdaka.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#12 Příspěvek od kevin_mitnick »

Tohle je digitalni telefon urceny pro ISDN linku. Na klasickem analogu si ani neskrtne. Navic k nemu jeste patri bila krabicka, do ktere se napoji tel. linka a ze ktere pak leze ten 8 zilovy TP kabel do telefonu...

Tenhle telefon se navic umi chovat jako telefonni ustredna - to zadu lze zapojit dva analogovy telefony a pak si volat navzajem nebopropojovat hovory...

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#13 Příspěvek od tiktak1953 »

kevin,krabicku bielu (zasuvku)s RJ45 konek.si vyrobim tak, ze z hociakej maticnej dosky napr. PC vyberiem tu RJ45 samicu a upevnim v hociakej nizkej instal stvorcovej krabici ako pod bezne vypinace na omietku.
Neviem ale na ktore piny RJ 45 tej zasuvky mam pripojit tel.droty.Mam digitalny signal v dome asi pol roka.Prestal mi ist v dielni vytacaci tel!Ostatne dva tlacitkove mi idu.Vsetky tri mam urobene tak,ze si prepnem ktore dva pojdu.Nemozem predsa hocikde pustit do tel.tie tel.droty.Na jednom je okolo 60V myslim!
S tou ustrednov si ma potesil. ze sa to da,aj ked neviem ci to budem pouzivat.
-----------------------------
chudobny clovek musi takto robit,vsetko vyuzit.Obr.potom vymazem.Uz som vela rozdal, co ma prisli pozriet a nevedia si to vybrat,lebo kazdy a ani ja nemam teplovzdusny fen,ci co to je.
Přílohy
DSCN6494.jpg
(117.72 KiB) Staženo 184 x

Odpovědět

Zpět na „Linkové telefony, faxy, tel. ústředny včetně domácích“