popis ovládacieho prvku na ďiaľkovom ovládaní k VCR SAMSUNG

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

popis ovládacieho prvku na ďiaľkovom ovládaní k VCR SAMSUNG

#1 Příspěvek od durkovic »

Zdravím,

Na ďiaľkovom ovládaní k videorekordéru Samsung SE9001 mam tlačidlo mad ktorým je znak v podobe rímskej jedničky - rimskej dvojky

Tento znak som si všimol ak programujem zaznam na displeji DO ihned po zadaní tv kanalu z kotrho sa bude nahrávať.Potom to po mne pýta volbu prave týmto tlačidlom ja to mam pre istotu stale na tej rímskej jedničke potom ide voľba dňa atď.

Chcem sa spýtať k čomu toto tlačidlo slúži. píšem si totiž taký návod na obsluhu k tomu videu keďže ma neurekom funkcií jak video tak DO.človek si to nieje schopný zapamätať

Ďakujem za rady a odpovede
Přílohy
DSC00745.JPG
cele diaľkové ovládanie
(23.09 KiB) Staženo 57 x
DSC00744.JPG
popisované tlačidlo
(23.87 KiB) Staženo 57 x
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#2 Příspěvek od xmurgi »

Pokial to video ma stereo/dual tuner, tak sa pomocou toho tlacitka podla mna ovlada zvukovy doprovod v pripade dualne vysielaneho programu (dabovana verzia/original verzia). To by vysvetlovalo aj potrebu jeho stlacenia pri programovani nahravania. Najlepsie vyskusas ked video pouzijes ako TV tuner, ked sa bude niekde vysielat duo, vacsinou nejake tie mydlove opery na nasich nestastnych TV staniciach. Inak pre upresnenie na TV sa tymto tlacitkom v pripade stereo doprovodu da zapnut mono rezim (OVP, OTF).

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od durkovic »

ďakujem za odpoveď,

Video nieje stereo, ale trochu som sa dnes hral s tými tlačidlami a zistil som že, ako prvé použitie je voľba predvoľby a to buď jednocifernej alebo dvojcifernej,a pri programovani som k tomu ešte celkom neprišiel. ale myslím že to bude spojené s opakovaním zaznamu.(nahravanie napr. telenoviel) a vedla toho tlačidla je aj tlačidlo DAILY.

Nieje síce stereo ale tento deficit vyplnili funkciami od výmyslu sveta.
Bez návodu je to ťažké.
Video vlastním asi len pol roka.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od durkovic »

zdravím,

tak už som zistil aj to druhé použitie toho tlačidla,je to tak ako som hovoril je to ma opakovanie zaznamu.

Aj ten návod mám dopísaný snažil som sa aby to bolo menej ale pob 30 strán sa to nedalo. ani sa nedivím :D :wink: .

ale aj tak diky za reakciu.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “