Podpis

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nxn
Příspěvky: 659
Registrován: 18 dub 2007, 02:00
Bydliště: Turnov

Podpis

#1 Příspěvek od nxn »

Přidal jsem si číslo ICQu a E-mail....a zmrvil se mi podpis (Poslední slova před smrtí:"nebojte to je nulák")vůbec mi to nejde uvíct do původního stavu....co s tim ?
:oops:
Poslední slova před smrtí: ''nebojte to je nulák''....Praskla žárovka:''vyměň všechny elity''

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Nedávej tam formát ani uvozovky a máš pokoj.
Jinak to tu už někdo popisoval, jak do podpisu dostat i něco, co není holý text.
Tos vlastně měl najít dřív, než jsi založil vlákno.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Zedituj si to v "Profilu" na fóru, ne přes "Váš účet".
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PotPalo »

Blbne komplexnejší/dlhší podpis. Napríklad dám

Kód: Vybrat vše

[url=http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=84539&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=][size=9]Projekt TAPaTAPa pre Didaktik a ZX Spectrum, a ďalšie bastlenie s Didaktikom M[/size][/url]
a ono to odstrihne koniec a nahradí nezmyslami (takže sa rozhodí aj formátovanie), napríklad takto:

Kód: Vybrat vše

 ...Didaktikom M[/size:dbd239
alebo 
 ...Didaktikom M[/size:0909cc
Neviem, ale dĺžku 1024 znakov som neprekročil, a čo je zvláštnejšie, keď niekde skrátim text, koniec je odstrihnutý aj tak, nepribudne toľko znakov, o koľko som skrátil text. Niekde sa niečo zle prepočítava. S kratším podpisom to funguje vrátane url a size.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od termit256 »

Da se nekde v nastaveni vypnout zobrazovani tech podpisu?
Je to pro vsechny krome dotycneho uplne zbytecny text ktery jen zneprehlednuje vlakno.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Těch divných chyb je tady víc. Ono to není určený na orloje, napiš tam prostě Zdar a bude to OK.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ZdenekHQ »

@termit256: Globálně určitě. Odhlasujte si to.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#8 Příspěvek od p32 »

Já jsem pro vypnutí podpisů, je to jen blbost opravdu rušící ve fóru. Ti, co na to mají, tak mohou dát platný odkaz na své stránky nebo ať si to každý dá do svého profilu do zaměstnání či zájmy. Jedno z toho prostě přejmenuj a dej ikonu jako zástupce vedle profilu, sz, www stránek, emailu atd. jako např. Infopodpis.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

Nemuselo by to byt globalne, stacilo by kdyby si zobrazovani podpisu mohl vypnout kazdy ve svem profilu, podobne jako napr. volba "Vždy připojit můj podpis:" apod. Tedy pokud je to technicky mozne.
I kdyz osobne myslim ze i pri globalnim vypnuti by nebylo mnoho jedincu kteri by toho litovali.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#10 Příspěvek od Mysteri »

p32 píše:Já jsem pro vypnutí podpisů, je to jen blbost opravdu rušící ve fóru.
Máš pravdu. Mňa začal rušiť nástup grafických podpisov. Oranžový strakatý panáčik, najmä ob príspevok, mi už vadil podobne, ako ten zelený škrekľajúci mamľas z jednej predajne (nič v zlom... Je to len môj agresívny, osobný dojem... :-) ). Tak idem príkladom: Teraz, dnešným dňom som zrušil svoj podpis (aj tak to bola iba hudobná nostalgia na časy dávne a to o tých plazoch z krčmy všetci ,,normálny" poznáme :lol: )

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od PotPalo »

Teraz neviem, to bol ten kotúčák s točiacimi sa cievkami? To bolo náhodou pekné. Kde sa to dá stiahnuť?
Nejaké mega obrázky určite nie, ale nejaký jeden riadok s odkazmi na vlastnú tvorbu, samozrejme menším písmom, to by nevadilo. Tlačítko WWW nič nehovorí, takto tam môže byť niečo čím sa kto zaoberá. Na inom fóre som videl že sa dá pridať vlastný text pod avatara, aj s odkazom. Možno...
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#12 Příspěvek od termit256 »

Proc neustale nutit nekomu jakousi vlastni tvorbu ktera 99,999% lidi kterym se to zobrazi naprosto nezajima a jen to zneprehlednuje forum. Koho to bude zajimat, klikne si na WWW.

Oranzove panaky, pohyblive smajliky a podobne zhovadilosti jdou jednoduse vypnout pomoci adblocku jak mi zde nekdo pred casem poradil, za coz mu neskonale dekuji.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Standa99 »

Ono se phpBB trochu v čase posunulo, což ale není zdejší případ.
Přílohy
phpbb-nast.png
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#14 Příspěvek od Hill »

A proč z toho děláte takovou vědu?
U jednotlivého příspěvku zrušte zaškrtnutí "Připojit podpis....".
Když se u příštího psaní odpovědi objeví znovu, znamená to, že v globálních nastaveních svého profilu to máte zaškrtnuté taky.
Tak si tam klikněte na "Ne", srolujte na dolní okraj stránky a klikněte na "Odeslat" a podpis se přestane zobrazovat.

Už jsme tu vypínali několik funkcí (chat, hodnocení příspěvků a dalších). Chat zdržoval celé fórum na pomalé lince. Toto omezení sice dávno padlo, ale už jsme si zvykli, zůstalo to tak.
Naproti tomu hodnocení příspěvků se vypínalo kvůli jednomu dvěma prudičům, kteří ve své nekonečné samolibosti shazovali ostatní. Jak je vidět, nijak často si na to nikdo nevzpomene.
Dal bych přednost soudnosti uživatelů, jestli a jaký podpis si vloží, jestli jako jde o samoúčelnou ptákovinu, nebo užitečný vzkaz nám ostatním, než začneme na takový příspěvek odpovídat. Podívejte se po jiných fórech . jsou tam mnohdy daleko hůř, protože kvůli přelistování těch vysokých podpisů sjedu dezén na kolečku myši.
Jinak řečeno: než vložíte nějaký podpis, přemýšlejte, jestli je opravdu účelný.
A nemusíme tu nic vypínat.
Přílohy
Hele, že to jde. Jen trochu chtít...
Hele, že to jde. Jen trochu chtít...

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#15 Příspěvek od sinclair »

Je to vizitka každého.
Kdo chce mít pod svým příspěvkem ještě zbytečné 3cm pyramidy z teček, tak ať je tam má. Je to jeho vizitka.
Že tyhle srandičky bezúčelně natahují posty, je věc druhá.
Ale zas je to jenom o osobě toho dotyčného. Taky o tom, co je pro něj důležité mimo obsah samotného postu :D

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“