kamera grundig vs-c45 piše hlašeni DEW ,co to je??

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
eMichal

kamera grundig vs-c45 piše hlašeni DEW ,co to je??

#1 Příspěvek od eMichal »

nevi nìkdo so to znamena??zkoušel jsem pøekladat slovnikem ,ale :?

When condensation has formed inside the VHS-C Movie,the DEW indicator will flash and a few seconds later,the unit will turn iself off.

nema nìkdo zkušenost s touto kamerou,co to je za hlašku,proè kamera nefunguje ??

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

Moje angličtina je sice mizerie sama ale vytušil jserm že máš problém s vlhkostí , kterou indikuje na displeji ikona DEW. Když se objeví tak se kamera do pěti sekund vypne.

eMichal

kamera

#3 Příspěvek od eMichal »

take jsem nìco podobneho pøeložil diky slovniku na centrumu :-)
ale ,jak kamera muže poznat,že je venku vlhko??

eMichal

kamera

#4 Příspěvek od eMichal »

kde hledat problem??že by bylo v kameøe nìjake èidlo vlhkosti, a nevi nìkdo kde ho v teto kameøe hledat? :wink:

Uživatelský avatar
kysmen
Příspěvky: 169
Registrován: 20 říj 2007, 02:00
Bydliště: HO

#5 Příspěvek od kysmen »

jedná se asi o kondenzaci při prudké změně teplot. Kamera má asi čidlo vlkosti , vypne se a začne blikat ta kontrolka

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Na zjištění orosení není ani potřeba žádné speciální vlhkostní čidlo - stačí, když procesor zjistí nárůst teplotního rozdílu ve prospěch okolí, takže by na chladnějších vnitřnostech mohlo dojít k orosení. Vychází se z předpokladu, že teplejší vzduch může při jinak stejných podmínkách obsahovat daleko více vodních par, aniž by se vysrážely - ale pokud se kontaktně zchladí o povrch, k orosení může dojít. A jako čidla může používat libovolný tranzistor na čipu a druhý někde blíž k okolnímu prostředí.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

Re: kamera

#7 Příspěvek od mi-ro »

eMichal píše:kde hledat problem??že by bylo v kameře nějake čidlo vlhkosti, a nevi někdo kde ho v teto kameře hledat? :wink:
nevím jak jsi to myslel ale taková čidla v kamerách a v některých videách skutečně jsou. A kde je hledat? vím přesně kde jsou.
..to bude jen ňákej odpůrek

eMichal

Re: kamera

#8 Příspěvek od eMichal »

mi-ro píše:
eMichal píše:kde hledat problem??že by bylo v kameøe nìjake èidlo vlhkosti, a nevi nìkdo kde ho v teto kameøe hledat? :wink:
nevím jak jsi to myslel ale taková èidla v kamerách a v nìkterých videách skuteènì jsou. A kde je hledat? vím pøesnì kde jsou.

kde pøesnì je v tom grundigu??

našel jsem jen nìjaky datashet na èidlo HDP-07S ,take jsem ještì narazil na nìjakou radu,paralelnì k èidlu condenzator 1n ,

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“