potkáme se?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

potkáme se?

#1 Příspěvek od mi-ro »

Takovej akademickej problém. Jezdíme pořádat do Mohelnice závody Trucktrialu. Chodí tam docela dost lidí a tak mě napadlo jestli mezi nima není třeba někdo z Vás? Jezdíte v květnu do mohelnických lomů? nebo na jiné závody Trucktrialu? Miro
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#2 Příspěvek od jasin »

To se hodně lidí opravdu chodí dobrovolně nadýchat rakovinotvorných plynů :drool:
a obdivovot přitom nesmyslné pálení neobnovitelných surovin a ničení životního prostředí? :roll:
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#3 Příspěvek od vrky »

Miro já bych klidně přijel. Dej vědět termín kdy to bude.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

Bývám tam. Je už datum? Slyšel jsem že měli nějaký problém a není jisté zda jim pronajmou pozemky. Chtěl jsem to i jezdit ale nějak nejsou finance. Tak jsem se dal alespň aktivně na Traktortrial. Stroj mám na svém webu a existuje i parta nadšenců. www.nasetraktory.cz
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od stepa »

No letos to mam v planu...jako navrh padla Mohelnice, ale jeste nevim kam s kamosema pojedeme.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Letošní termín Trucktrialu je 24. 25. květen. Jestli to bude opět Mohlenice nemám potvrzeno protože jak píše rezis něco tam "skřípalo" od majitelů lokality. Chystají se letos idalší akce podobného typu tak sledujte www má je jak Extremtruckrial tak Trucktrial- MČR a jestli někam vyrazíte tak vám napíšu kde mě tam najdete a dáme pivko. Já tam jezdím už pátek ráno a odjíždím v nedělí večer. Když vyjde počasí, je to supr čundr. Jasine, jsi jako někteří domorodci (u nich bych to i pochopil) taky argumentovali že když jsme dělali ve Slavkově závody do vrchu že auta znečištují ovzduší. Pak někoho napadlo spočítat že na uzavřený trati projede nahoru za den 400 aut zatímco když tam závody nejsou tak 10x víc + kamiony.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#7 Příspěvek od RadekB »

Je to to same co byvalo v Drnovicich u Lysic ?

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#8 Příspěvek od mi-ro »

V Drnovicích jsme byli 2x. Prvně někdy před 5-ti lety a naposledy loni. Letos to plánujeme opět a sice 30. a 31.8. (bez záruky)
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#9 Příspěvek od RadekB »

mi-ro píše:V Drnovicích jsme byli 2x. Prvně někdy před 5-ti lety a naposledy loni. Letos to plánujeme opět a sice 30. a 31.8. (bez záruky)
A ja myslel ze to jiz u Sedlacka neni. Tak to si pohlidam a tam urcite prijedu

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od stepa »

Tak co? Nebyl nekdo v Milovicich? Docela masakr, libilo se mi to. Jedna chutovka :D
Přílohy
813.JPG
(38.39 KiB) Staženo 63 x

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#11 Příspěvek od mi-ro »

No vídíš, stačilo zajít do stanu pořadatelů a já tam seděl celý víkend s kolegou u mikrofonu, možná jsi mě i slyšel z toho velkýho tlakáče pověšenýho na stožáru.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od stepa »

mi-ro píše:No vídíš, stačilo zajít do stanu pořadatelů a já tam seděl celý víkend s kolegou u mikrofonu, možná jsi mě i slyšel z toho velkýho tlakáče pověšenýho na stožáru.
Popravde jsem na tebe uplne zapomnel a tenhle thread jsem objevil az ted, kdyz jsem neco hledal...holt hlava derava.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“