A zase jedna na triku..

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

A zase jedna na triku..

#1 Příspěvek od Killroy »

Tak mi ten víkend pěkně začal. Včera jsem se celý odpoledne s*al s jednou starou Gorenje – slíbená oprava a ve skutečnosti zcela nerentabilní věc. Zdroj v háji, rozklad v háji. No a závěr: když jsem se k tomu dnes vrátil že to zaklopím aby to zmizelo, vyjelo mi zadní víko z ruky a urazil jsem vlastní blbostí hrdlo. Výsledek: ssssss, z telky je rázem jugokobra a pojedeme spolu do sběráku.. Měl jsem jít raději do hospody a byl by to lépe využitý volný čas... :beer:
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
nxn
Příspěvky: 659
Registrován: 18 dub 2007, 02:00
Bydliště: Turnov

#2 Příspěvek od nxn »

Docela podstatná věc u telky....
Poslední slova před smrtí: ''nebojte to je nulák''....Praskla žárovka:''vyměň všechny elity''

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

No jo, stanou se i horsi veci :wink: Nevedel jsem, ze Gorenje jsou i televize, myslel jsem, ze delaji jen bilou techniku.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Lukas-Peca »

Když může TEchnika SLAboproudá dělat toustovače, vařiče a fény (viděno v Kauflandu), tak proč by Gorenje nedělali televize.
K podobným kvalitním výrobkům: nedávno jsem viděl DVD přehrávač, který na sobě neměl žádné označení výrobce, pouze se po zapnutí na obrazovce objevil znak samoobsluhy TESCO...

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od zdenoeddie »

Lukas-Peca píše:Když může TEchnika SLAboproudá dělat toustovače, vařiče a fény (viděno v Kauflandu), tak proč by Gorenje nedělali televize.
nj toustovac mam doma,a ostatne som videl u otca v praci :)
Lukas-Peca dale píše:K podobným kvalitním výrobkům: nedávno jsem viděl DVD přehrávač, který na sobě neměl žádné označení výrobce, pouze se po zapnutí na obrazovce objevil znak samoobsluhy TESCO...
hmm hmm,co to umelo a kolko to stalo?

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Lukas-Peca »

zdenoeddie píše:hmm hmm,co to umelo a kolko to stalo?
tak kolik to stálo... to nevím, měli to na jedné horské chatě. Kupodivu se to nějak moc nehřálo nebo tak, ale jinak celkem nic moc, ani displej to nemělo. Zajímavé je, že to mělo šířku jenom asi 20 cm, nějaký speciál. Česká diakritika v OSD se zobrazovala blbě, čárky byly na opačnou stranu.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Ten TESCO smejd som tiez videl. Stal tusim pod 1000 Sk.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#8 Příspěvek od helios »

Takisto SIEMENS vyrábal mobilné telefóny, keď mi odišiel už tretí z nich, pochopil som, že asi jediné, čo im ide sú pouličné lampy... :roll:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

zdenoeddie píše:
Lukas-Peca dale píše:K podobným kvalitním výrobkům: nedávno jsem viděl DVD přehrávač, který na sobě neměl žádné označení výrobce, pouze se po zapnutí na obrazovce objevil znak samoobsluhy TESCO...
hmm hmm,co to umelo a kolko to stalo?
Tesco Plzeň myslím za 699Kč, byla to taková malá stříbrná šlupka a umí se to akorát představit jako TESCO a přehrávat. Co se týče tý Gorenje, tak uvnitř je Koerting chassis a jinak černá dřevěná bedna se dvěma grifama. Škoda žádná, protože to stejně byla 90st plečka s úzkým hrdlem. Akorát mi to ale na*ralo...
Naposledy upravil(a) Killroy dne 10 úno 2008, 15:06, celkem upraveno 1 x.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od Crifodo »

ten DVD player Tesco jsem viděl taky, jeho cena 700 mě přivedla k těžkému zamyšlení, když jsem o pár metrů dál koupil (musel jsem) čistící miniDV kazetku za 400 (obsahuje pár metrů nějaké tkaničky).
Někdy mám pocit, že to s fungováním volného trhu a civilizace zašlo někam na slepou polní cestu :?

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od forbidden »

Crifodo píše:...když jsem o pár metrů dál koupil (musel jsem) čistící miniDV kazetku za 400 (obsahuje pár metrů nějaké tkaničky)...
S tou cistici miniDV kazetou pozor! Byl jsem se na ni ptat ve Video Kinik a pry ji velmi nedoporucuji, pry je moc hruba a skrabe hlavy. Nevim ale jestli to rikali proto, abych tu kameru radsi donesl na vycisteni k nim, nebo to fakt byla pravda. Kdyz uz, tak pry cistit jen par sekund, nenechavat ji projet celou.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od zdenoeddie »

aha,uz viem o ktory player ide, u nas stal (PO) v Tescu 999 myslim,a za 1499 som si kupil Hyundai nejaky shit len na prehravanie MP3 (mne to staci),ktory dokaze toho ovela viac a ma aj displej :mrgreen:

Uživatelský avatar
vombat
Příspěvky: 744
Registrován: 18 srp 2005, 02:00
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od vombat »

To Tesco jsem si koupil za 700Kč před rokem, elektronika celkem v pohodě, ale mechanika je konstrukčně šmejd. Běhá zatím bez poruchy, ale musí mít dokonale vypálené DVD, jinak ho nenačte. Na MP3 a CD jsem nijaké problémy nepozoroval.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Lukas-Peca »

tak jsem neodolal a koupil jsem si ten TESCO šmejd taky :) ... jsem celkem spokojený, akorát mi vadí hlučnost mechaniky (roztočený disk způsobuje chvění, které není utlumené a přehrávač vrčí) a přejasenost obrazu, která nejde nikde v menu stáhnout, ale co by člověk chtěl za osm stovek - ještě jsem si k tomu koupil TESCO Scart za 30 Kč a jedem :lol:

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#15 Příspěvek od soucek »

To forbidden : Taky třeba i ZANUSSI jsou televize, nejen bílá technika...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“