Instalace windowsu

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
half-life2
Příspěvky: 184
Registrován: 26 bře 2008, 01:00
Bydliště: Slovensko Poprad
Kontaktovat uživatele:

Instalace windowsu

#1 Příspěvek od half-life2 »

Rozhodol som sa ze tu sem tam budem davam zaujimave chyby ktore som musiel riesit vo firme.Istotne sa tu najdu ludia ktory to ocenia.Takze chyba ktora sa mi stala davnejsie ak mi niekto odpovie spravne tak to tu uz potom poviem aj ja ale je to fatalne az na zasmiatie :D takze : Pc 2,8ghz pentium disk sata 160gb 512mb ram nejaka grafika uz nepametam doska MSI na pga 478.tak a chyba : pocas instalacie windowsu ked este len kopiruje instalacne subory tak cely pocitac zmrzne pri nejakej polovici.Co myslite co tomu moze byt :) a je to velmi jednoduche .ale vopred vravim to sa uz stalo tak dobre citajte neze mi tu budete vysvetlovat aby som daco robil ja!!! Vela stastia :) :D :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: a mensia uprava ked som prisiel do praci tak mi povedala ze tam je zla doska.Tak teda urcte Závadu .

Uživatelský avatar
Devo70
Příspěvky: 1284
Registrován: 28 pro 2007, 01:00
Bydliště: Poprad

#2 Příspěvek od Devo70 »

Tomabythadankarskasutazcico? :evil:

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

a mensia uprava ked som prisiel do praci tak mi povedala ze tam je zla doska

eee?
jaká úprava?
práca ti povedala?

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#4 Příspěvek od tandel »

To half-life2:
Na toto nemá cenu odpovídat. Správná odpověď by musela být předem uložena v zalepené obálce.
Jinak moje manželka říká, že ti asi nefungoval ventilátor. Proto se PC během instalace přehřál a zamrzl. :D

Uživatelský avatar
rudoex
Příspěvky: 176
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#5 Příspěvek od rudoex »

half-life2 tu je forum na riesnie problemov nie hadankova sutaz. Zmen si forum,ked chces davat hadanky!!!!!

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

a mensia uprava ked som prisiel do praci tak mi povedala ze tam je zla doska

eee?
jaká úprava?
práca ti povedala?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ZdenekHQ »

tandel píše:To half-life2:
Na toto nemá cenu odpovídat. Správná odpověď by musela být předem uložena v zalepené obálce.
To se dá vyřešit - uploadni sem odpověď v zahesleným zipu. Heslo prozradíš až při losování milionu pro vítěze.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
half-life2
Příspěvky: 184
Registrován: 26 bře 2008, 01:00
Bydliště: Slovensko Poprad
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od half-life2 »

ked som prisiel do prace tak moj sefko mi povedal ze je zla doska. tak to bolo a idem vam uploadnut tu odpoved. link : http://www.sendspace.com/file/ru98rq heslo dam na forum az vtedy ked bude spravna odpoved .sice toto forum je na riesenie problemov ale toto bol problem kedysi a predsa len sa to moze niekomu prihodit .

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#9 Příspěvek od rezis »

Typuji ovladac grafiky. Na hadani je tu moc malo informaci
Nebo pokud je to 478 tak tam se lamou packy a spatne sedi chladic.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#10 Příspěvek od Dikobraz »

před instalací v biosu vypnout detekci viru.(nevím jak se to tam správně nazývá)

Uživatelský avatar
half-life2
Příspěvky: 184
Registrován: 26 bře 2008, 01:00
Bydliště: Slovensko Poprad
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od half-life2 »

ja som to mal tak ako som vam to opysal dostal som pc do ruky vraj nejde doska a spytal som sa ze co robi a on mi povedal ze ked instaluje windows tak pocas kopirovania suborov zamrzne .tod vse . a skusil som iny disk a robilo to iste .

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#12 Příspěvek od jandu »

tandel píše:To half-life2:
Na toto nemá cenu odpovídat............. :D
Ešte tak uviesť, akú verziu Windows, akým spôsobom si začal inštalaáciu a.t.ď. ....

Skúsený vedia, že existuje niekoľko spôsobov započatia inštalácie - cez spúšťaciu disketu, priamo z CD, pomocou Volkov comandera z druhej partície ......

Nebudem rozvádzať, ale považujem túto "tvoju záhadu" za nezmyselnú. Tu nejde o jednoznačnú možnosť - či vpravo, alebo vľavo. Je najmänej 5 faktorov, ktoré rozhodne menia podmienku vytvorenia tvojej záhady.

Na takto definovanú otázku nemá zmysel odpovedať.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
half-life2
Příspěvky: 184
Registrován: 26 bře 2008, 01:00
Bydliště: Slovensko Poprad
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od half-life2 »

windows xp botovanie z cd :) service pack 2 anglicka verzia . instaluje sa na disk sata 160gb . a te moznosti o instalaci viem ale tak je to 2,8ghz pentium tak starsi win som logicky vylucil . a vistu by tam istotne tiez nik nedaval :)

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#14 Příspěvek od masar »

to half-life2: Podobný problém může způsobit pokus o instalaci winXp bez sp2 a příslušného ovladače pro SATA disky. Proto souhlasím s názorem, který tu prezentoval jandu. A také si myslím, že tvůj pokus o motivaci tohoto fóra je poněkud zcestný a sem nepatří. Stavíš se do role, na kterou zřejmě sám nemáš. Stačí, když se podívám na tvou gramatiku a pravopis. :wink:

Uživatelský avatar
kusy
Příspěvky: 30
Registrován: 05 dub 2004, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od kusy »

Vadné kondenzátory na desce

Zamčeno

Zpět na „Výpočetní technika“