Ako zaostrit schému?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

Ako zaostrit schému?

#1 Příspěvek od Alino »

Ahoj všetkým.Potreboval som vytlačit schému aby som si mohol dopísať čísla vývodov na IO pre jedndnoduchšiu orientáciu.Po vytlačení som zistil že aj pôvodný text je neostrý.No a pri tom to na monitore vypadá celkom slušne.Nastavil som pri tlači maximálne rozlíšenie ale ani to nepomohlo.Neviete ako ju zaostriť?Schéma je tu: www.kuknito.com/?img=3037304~Digitronhodiny.doc
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Ostrost je v rámci možností Wordu v pořádku, i když je blbost, jestli máš obrázek, ho napřed do Wordu vkládat a pak tisknout. Případné rozmazání dělají některé prohlížeče, musíš to zkusit tisknout z jiného grafického programu.
Jestli ale máš jen ten .doc, tak si ve vzhledu stránky (Word) nastav naležato a schéma si roztáhni do šířky. To je první pomoc.

Uživatelský avatar
dolac
Příspěvky: 491
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#3 Příspěvek od dolac »

Prípadne to zväčší a vytlač si to na dve A4 a zlep do potom kopy.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

které hovädo vkládá grafický soubor do textového programu, jaký to má smysl? nejen že soubor je pak 8x větší, ale hlavně se pak nedá s takovým souborem nijak rozumně pracovat. Když už to někdo oskenoval, měl to nechat v grafickém formátu, jednobarevnou ilustraci nejlíp v jednobitovém .gif.
Není to schéma z knížky "Integrované obvody a co s nimi"?

Uživatelský avatar
no_-_name
Příspěvky: 257
Registrován: 13 pro 2007, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#5 Příspěvek od no_-_name »

http://zajcewww.sucks.cz/hodiny.zip tady to máš i s trochou povídání okolo :) tu mechanickou část už jsem neskenoval, ani oživení.
~Nestavte se mi na odpor! - Georg Simon Ohm ~

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#6 Příspěvek od Alino »

No do wordu som ho dal uložiť ja.Chcel som si pod to napísat pokec.No to ale na veci nič nemení že bol už pôvodný obrázok neostrý.Nie nie je to schema z knihy IO a čo s nimi.To: no_na_me.Dakujem za tip na ten zip súbor ale nejde rozbalit vypisuje že je poškodený.Ak to máš náhodou rozbalené tak mi to prosím pošli.Inak vdaka Miroslavovi L.ktorý mi poslal túto schému perfektne zaostrenú takže môžem s nou pracovať
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“