nokie 3310 contact servis

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
wiktor

nokie 3310 contact servis

#1 Příspěvek od wiktor »

znama mi prinesla tudle nokii abych se na ni podival ze nejde po zapnuti se akorat na displeji zobrazi contact service telefon nelze vypnout ani resetovat telefon je urcenaj pro polsko a o tech telefonech z polska jsem slysel ze kapaly na softech tk jsem se chtel zeptat kolik muze dneska stat
nahrani novyho softveru a jestli kdyby tam byla vadna flesh pamet kolik muze stat protoze se ji do toho nechce moc investovat.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

No nieje to zavada polskych softov. Treba pozriet cez soft co sposobilo CS a uvidis. A nemusi to byt len flash. Moze to robit COBBA. Bud prefuknut foun samozrejme s podliatim a ak nepomoze tak vymenit suciastku. Asi tolko k CS.

V prvom rade sa pozriet cez soft co sposobilo CS. Potom sa da riesit dalej.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

Chyba checksum

#3 Příspěvek od jEti »

Pohladaj si na nete software ktorym sa daju prepocitat kontrolne sucty, ja som sa s tym papral hadam dve hodiny, ale aj v ramci hladania softwaru.. Resp. skus si na nejakom softe dat info o fone a ak ti to bude pisat bludy t.j. ine imei alebo nejake bludy, cize pismena a haky baky namiesto cisla pod baterkou, tak to urcite prepocitaj..
Popripade ak vies po anglicky tak si stiahni servisny manual k fonu a tam mas o tom viac..

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“