Magnetron

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nxn
Příspěvky: 659
Registrován: 18 dub 2007, 02:00
Bydliště: Turnov

Magnetron

#1 Příspěvek od nxn »

Tohle snad neni možný....to by mě zajímalo jak ten člověk dopad....
http://myspacetv.com/index.cfm?fuseacti ... d=36531002
Poslední slova před smrtí: ''nebojte to je nulák''....Praskla žárovka:''vyměň všechny elity''

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#2 Příspěvek od Cust »

malinkato usmažený spermie :-)

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#3 Příspěvek od Banda »

Zatím nijak. To chce čas, ty nejlepší nemoci (rakovina, AIDS) mají dlouhou skrytou dobu, než se projevý. A pak už je nelze tak lehce zastavit. Tak už to na tom světě chodí.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Na jeho místě bych takovým mobilem, co umí upražit popcorn, příliš netelefonoval - mozek telefonujícího by mohl dopadnout podobně... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#5 Příspěvek od kbulda »

Cust píše:malinkato usmažený spermie :-)
ale před tím už měl vymaštěnej mozek

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#6 Příspěvek od bu2520 »

buď jsem špatně koukal, nebo je to trik, proto že připojil jen žhavení ale třetí drát mi tam chybí

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#7 Příspěvek od Cust »

tak tak, anoda není připojená - to jsem si při prvním shlédnutí nevšiml :-)
leda že by měl uzemněný nějak ten stůl ...

Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#8 Příspěvek od DolfiG »

Páni, čo sa vzrušujete nad nejakým naaranžovaným klipom. Já som si poctivo odslúžil 11 mesiacov na sovietskych rádiolokátoroch, niekedy aj tri 24-hodinovky za sebou. Spočiatku to bol nepríjemní pocit, keď "jontovky" pískali, ako prepínali medzi vysielaním a príjmom a prípadne ste museli ísť von, do terénu, (na latrínu. Ale väčší strach som mal z tých magorov na stráži. Mali ostré). Ešte horší bol pocit, keď sa muselo dnu a magnetrón ručal len za "kovovou tkaninou".

Po čase mi to ani neprišlo. Ľúto mi len bolo, že som sa chystal ugrilovať kura v ohnisku antény, no nikdy som to neurobil.

Nezľahčujem účinky VF žiarenia. Bol tam jeden starší furťák, ktorý mal veľké podkožné hrče, najmä po rukách. Vraj od rádiolokátorov. Já som potom ešte splodil syna. (Aj keď takmer istá je len matka ... No je taký protivný, že susedov nemôže byť). Rakovinu nemám, resp. o tom ešte neviem. A aj keď sa to dnešným mladým možno zdá scestné, rád na vojenčinu spomínam.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“