HP PSC 2355 - optokoleèko v hlavì skeneru

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mario_cz
Příspěvky: 18
Registrován: 03 srp 2004, 02:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

HP PSC 2355 - optokoleèko v hlavì skeneru

#1 Příspěvek od mario_cz »

Zdravím všechny,

mám taky trošku do mlýna.......... mám HP PSC 2355 a odešlo mi v pojezdu hlavy skeneru šrafované koleèko (optozávora). Normálnì se slouplo "potištìní" šrafování koleèka a zaøízení hlásí "Chyba skeneru, vypnìte a zapnìte zaøízení" ale to samozøejmì nepomùže. Zjistil jsem, že to koleèko má 334 èar na otoèku, ale HPèko ho jako náhr. díl neprodává (jen koupit nové zaøízení). Udìlal jsem si ho v Corelu a nechal osvítit na film ale poøád se to chová stejnì. Laboroval jsem s tlouštkou èáry ale bez úspìchu. Myslím že za to bude ještì moc tuhost toho filmu (bohužel je prý jen jeden typ). Když by se nìkomu doma válel motorek z toho zaøízení ............ dejte vedìt, nebo když by nìkdo vìdel jak lépe udìlat koleèko, tak budu ještì radši.

Uživatelský avatar
georgew
Příspěvky: 99
Registrován: 01 lis 2004, 01:00

#2 Příspěvek od georgew »

Mno nevim, ale tuhost toho filmu si myslim nebude hrat takovou roli aby to nevzalo. Zkusil bych si zmerit obvodove tu infrazavoru zda neni jeste vadna nektera soucastka.
Vyrobu toho kolecka bych zkusil udelat normalne na kancelarsky papir laserovou tiskarnou nastavenou na max sytost protoze jak pises a neni-li vadna elektronika okolo, tak to podle me prosviti.

Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#3 Příspěvek od breta1 »

nechci být zlým prorokem, ale myslím že ta hláška má jinou příčinu

Uživatelský avatar
baci
Příspěvky: 94
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00

#4 Příspěvek od baci »

Taky bych řekl, že příčina je někde jinde. Řekl ych, že je tam vydný měnič nebo je to jen zaprášené...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“