Prohližeč IE

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

Prohližeč IE

#1 Příspěvek od milin »

ahoj, IE nenaskočí na 1kliknuti,vysoči hlašení že je problé ,až po X.opakování se to přihlásí na Domovskou stranku .odjinst.jsem IE a znovu nainst. zkoušel jsem 6 i7 IE a je to stejný problem .dik za radu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Pokud chceš nadále používat MRTVOSOFT, udělej si opravnou instalaci Woken - tím by se měl problém upravit. Jinak VŘELE doporučuji přejít na cokoliv jiného - Mozilla FireFox, Opera, Safari, dnes už možná i Chrome...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
cicero
Příspěvky: 4
Registrován: 23 srp 2008, 02:00
Bydliště: Pardubice

#3 Příspěvek od cicero »

Vyčisti registry třeba CC.Cleanerem a odstraň všechny cookies.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#4 Příspěvek od masar »

Kde bereš tu jistotu, že je to problém IE? Zkoušel jsi třeba Operu?. A co to chybové hlášení, to nás nemusí zajímat? :wink:

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#5 Příspěvek od PCman »

Jak jsi odinstaloval IE??? Je to součást woken. Maximálně to můžeš tak zlikvidovat, že už ten IE 6 ani 7 nenainstaluješ správně.
Jedině Mozila, dnes už je 3, používám už 3 roky jen s NOD 32 a mám veřejnou IP. A viry a jiná havěť tak jednou za půl roku se něco objeví.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

milin píše:ahoj, IE nenaskočí na 1kliknuti,vysoči hlašení že je problé ,až po X.opakování se to přihlásí na Domovskou stranku .odjinst.jsem IE a znovu nainst. zkoušel jsem 6 i7 IE a je to stejný problem .dik za radu.
Problém jsi definoval přesně, závadu ne. IE je na stopro ok. Hledej spyware, nějakej vir po spuštění a binec v registrech. Vypucuj Temporary Internet a odkládací prostor pro wokna. Mě funguje IE stejně spolehlivě jako Mozzila nebo Opera. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“