Ovčané

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Ovčané

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak co, ovčané, už se psychicky připravujete na to, že topol bude podetnut a na místo prvního bači přemístěn např. Beeéééém ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Stav ve státostraně mne tak netíží , ale s bolševiky opět nahoře .......jo ta paměť........

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#3 Příspěvek od Cust »

Už dávno jsem se smířil s tím, že většina voličů dokáže přemýšlet max. o pivu a žvanci...

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#4 Příspěvek od stasek »

Bohužel je to tak, paměť velmi krátká, skoro žádná. Škoda, lepší lotr na pravici jak na levici.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#5 Příspěvek od kevin_mitnick »

Ono to mas skoro jedno. Procento zastoupeni bolsevickeho ksindlu v nasich parlamentnich stranach je +- stejne. Rozdil je akorat v tom, ze nekdo otocil kabat jeste v roce 89 a ted je z nej vzorovy demokrad, a nekdo se holt k tem rudym hlasi stale...

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#6 Příspěvek od bu2520 »

jsou lidé političtí a apolitičtí, ideologie je až někde daleko vzadu. Pamatuju na vtip, který snad ani není vtipem " koho budeš letos volit? , alé asi komunisty. Jak to? no jo jen ještě nevím z které strany " to myslím přesně vystihuje naší politickou scénu

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od pajosek2 »

Můj otec říkal ještě 10 let po převratu: " Ať volíš koho chceš,vždycky volíš komunistu" Dneska už to asi tak neplatí,ale je to tam stejně jo když se navybírá. Zajímá je průměrný plat v republice,ale že jsou místa,kde se platy pohybují na polvině tohoto průměru už je mezajímá.
A ta poctivost,jedna radost.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#8 Příspěvek od Killroy »

Jsem všeobecně otráven politikou, politiky a jejich čachry za naše peníze. Ajť rudý, oranžový, modrý nebo zelený - jedna nezodpovědná sebranka bez rozdílu a s jediným cílem - řádně se napakovat. Viděl bych to na parlamentní defenestraci doprovázenou volným odstřelem ušlých kusů vhodnou ráží..

Killroy

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#9 Příspěvek od mi-ro »

🤐 !! to jsou všechny stejný!! vždycky jim jde je vo koryta. STŘÍLET
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#10 Příspěvek od kevin_mitnick »

Vite jaky je rozdil mezi holuby a poslanci (senatory).

V podstate zadny. Zvysoka na nas s.rou a strilet je nesmime...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Máme na výběr - počínaje Gůůůmo-půůůškou, přes luk, kuši, balistu a šípomet k palným zbraním počínaje píšťalou a hákovnicí, přes muškety a arkebuzy, pušky a pistole se zámky doutnákovými, kolečkovými, křesadlovými a perkusními, pušky s nabíjením závěrem a zbraně s nabíjením automatickým, dále torpéda, letecké a pozemní rakety i letecké pumy. Dělostřelectvo budiž kapitolou samou pro sebe... Já osobně preferuji samonabíjecí pistoli CZ75B nebo Glock MP17 s prodlouženou hlavní a dlouhým, 30ranným zásobníkem... A střelivo Roth-Steyer se zesílenou laborací a kulky typu Semi-wadcutter, Wadcutter nebo MHP v jednom zásobníku prostřídané s kulkami průbojnými s tvrzeným jádrem... AK-47 nebo Sa vz.58 jsou trošičku neskladné...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#12 Příspěvek od Davidus »

Ekkar> je jasné že mají imunitu proti myšlení, souhlasím s tebou, chce to zkusit jestli mají imunitu i proti střelným zbraním :lol:

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Hejnicek »



Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#14 Příspěvek od Davidus »

A nejhorší je že nás jako národ prezentujou. Já se stydím :(

Stan3

#15 Příspěvek od Stan3 »

Podle vývoje v našem státì bude muset obèan až pùjde do dùchodu(pokud bude ještì nìco jako dùchod) picnout nìjakého politika.
1. ušetøí státu jeden plat a tím sníží výdaje.
2. jesli má být v domovì dùchodcù(stejnì budou pøecpaný) nebo zavøený
v jiném ústavu(blázinec), tak to vyjde na stejnì.
Do basy už ho stejnì nepošlou,soud se potáhne mnoho let a pak se na to zapomene :lol: A pokud zavøou, tak ho alespoò nikdo neokrade(zatím jsem nevidìl reportáž,že by nìkdo pøišel a okradl vìznì v base) a navíc stejnì už bude tak prolezlý nemocemi, že nemùže nic dìlat.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“