Siemens C25 - nejde nabíjet

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
goro
Příspěvky: 3
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

Siemens C25 - nejde nabíjet

#1 Příspěvek od goro »

Zdravím. Mám problém s telefonem Siemens C25. Nelze nabíjet. Nabíječka funguje, baterka v jiném Siemensu C25 jde nabít, odzkoušeno. Jinak telefon funguje. Poradíte někdo.

Uživatelský avatar
dubhe
Příspěvky: 29
Registrován: 13 zář 2004, 02:00

#2 Příspěvek od dubhe »

otevrit - zkontrolovat zda neni spatny spoj mezi konektorem (tim co do nej davas nabijecku - vetsinou se po delsim case uvolni) a deskou plosnych spoju, pripadne proletovat nic jineho s tim asi neudelas...
Jenda

Uživatelský avatar
goro
Příspěvky: 3
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od goro »

Někdy tam údajně odejde nějaký tranzistor v nabíjecím obvodu?

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#4 Příspěvek od jopein »

Zrovna C25 jsem měl , ale dostat se do něj není žádná sranda. Mám na to speciální nástroje a i tak se občas podařilo poškodit kryt. Můžu půjčit v případě zájmu.
Ale včera zrovna jsem byl v bazaru a měli jich tam pár kolem 200.- Kč
Možná bude lepší na to udělat nabíječku.
Jednu téměř novou baterii můžu věnovat zdarma.

Uživatelský avatar
werwer
Příspěvky: 18
Registrován: 03 led 2005, 01:00

#5 Příspěvek od werwer »

Skus ocistit dosadacie plosky na telefone,tam kde sa pripaja nabijacka.Dost casto sa stava ze kontakty sa zaspinia a nemaju dotyk.

Uživatelský avatar
ok1dpw
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2006, 01:00

Nabíjení C25

#6 Příspěvek od ok1dpw »

Měl jsem v ruce nedávno jeden Siemens a ten měl "srolovaná" pérka uvnitř konektoru telefonu (viditelné při pohledu do něj). Také se stává, že se pérka uvolní a zasunou do telefonu (odtrhnou se od plošňáku uvnitř). Oprava je buď přiletovat ona pérka nebo konektor vyměnit (třeba z jiného vraku). Tolik možná inspirace pro hledání závady. Luboš

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od Raptor181 »

Pozriet a skontrolovat okolie konektora a ak vsetko bude OK tak to rozhodne nechat tak. Nema vyznam sa s tym babrat. Vcera som predal jeden uplne ako novy za 200Sk aj s nabkou a novou baterkou.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“