Vadná CD

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

Vadná CD

#1 Příspěvek od caven »

Zdravím,

v pátek jsem si koupil 25ks CD Verbatim v paku a je zajímavé, že ani jedno mi mechanika nenajde. Když tam hdím RW tak v poho, tak jsem doma vyhrabal CD od SONY a to našla v poho a dokonce se na něho i podařilo vypálit. Když zkusím ty verbatimky dát do jiné mechaniky tak to stejnak nenajde.
Už jste se s tím někdo setkal ?? Má vůbec cenu to jít vrátit ??

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

CD od nich neberu , ale DVD ano a počítám , že každou desátou vyhodím .

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Stava sa to, uz som o tom pocul. Reklamovat to pojde. Ak ti to nebudu chciet zobrat, tak ich donut, nech to vyskusaju.

Uživatelský avatar
Devo70
Příspěvky: 1284
Registrován: 28 pro 2007, 01:00
Bydliště: Poprad

#4 Příspěvek od Devo70 »

Ja som kúpil pak 25ks Verbatim DVD-R a skoro každé pri páleni zničí. Buď skončí pálenie s chybou, pálenie dokončí a pri overovaní vyhlási chybu. Mal som aj také unikáty, že v strede média bola nevypálená oblasť. :( Doteraz som mal s Verbatim vždy dobré skúsenosti, ale toto ma dorazilo.

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#5 Příspěvek od caven »

Jjo to já měl dosud taky s verbatim více než dobré zkušenosti, občas nějaká ta chybka při vypalování se stane. Ale, aby z výroby byly všechny vadné ?? :evil:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Obcas sa moze vydarit zla seria. Alebo su falosne...

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Jancis1 »

Ja som mal tiež takýto problém s traxdata dvdčkami. Kúpil som ich 5 a ani jedno mi ani nenačítalo a presne to isté aj dvd verbatim sa mi už stalo.

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#8 Příspěvek od gino »

S tými Verbatimkami ale DVD sa mi pred rokom stalo to isté. Boli v Metre vo výpredaji 25 ks za 150 Sk. Vyskúšal som všetky a furt mi to skončilo s chybou (niekedy v polovičke disku a niekedy až na konci). Asi to boli naozaj nejaké padělky.

Inak teraz pálim na Verbatim Lightscribe DVD-R 16x a som s nimi veľmi spokojný. Zatiaľ ani jedno chybné. :D :D :D

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#9 Příspěvek od Carel »

To koukám 8O Zatím ani jednu Verbatinku CD,DVDčkovou jsem neměl vadnou.Zato TESCO CD-R každá třetí K.O. :!:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#10 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od otakarv »

Já jsem koupil v TESKU v akci 25pack CD-R Verbatim,necelou polovinu jsem už napálil,no musím zaklepat na dřevo,zatím nemám problém.Ale syn koupil(nevím zda v TESKU)25pack DVD-R Verbatim a nejde napalovat.Nyní jsem měl počítač u švagra,neboť mi ho přeinstalovával,zkoušel pak DVD vymazávat a napalovat,tak mu to šlo.Zkoušel napalovačku přepojovat a tak pod.Tak uvidíme,zda to nyní půjde a nebo budou zlé DVD-čka.Jinak ptal jsem se zetě,jaké mám používat,které jsou tak nejlepší,tak mi doporučil tyto Verbatim-ky.

Ono,jak jsem nedávno slyšel o padělkách batérii "Duracel",že jsou tak kvalitně zabalené,že je nejde rozeznat,tak to na tom světě jde opravdu dole vodou.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

otakarv píše:Já jsem koupil v TESKU v akci 25pack CD-R Verbatim,necelou polovinu jsem už napálil,no musím zaklepat na dřevo,zatím nemám problém.Ale syn koupil(nevím zda v TESKU)25pack DVD-R Verbatim a nejde napalovat.Nyní jsem měl počítač u švagra,neboť mi ho přeinstalovával,zkoušel pak DVD vymazávat a napalovat,tak mu to šlo.Zkoušel napalovačku přepojovat a tak pod.Tak uvidíme,zda to nyní půjde a nebo budou zlé DVD-čka.Jinak ptal jsem se zetě,jaké mám používat,které jsou tak nejlepší,tak mi doporučil tyto Verbatim-ky...
Vymazávat jdou jen nosiče označené RW neboli ReWriteable = PŘEPISOVATELNÉ.
Ta s pouhým R, ať mínusER (CD-R nebo DVD-R), nebo plusER (CD+R neznám, ale DVR+R ano) jsou pouze ZAPISOVATELNÁ = RECORDABLE.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od otakarv »

Vymazávat jdou jen nosiče označené RW neboli ReWriteable = PŘEPISOVATELNÉ.
Ta s pouhým R, ať mínusER (CD-R nebo DVD-R), nebo plusER (CD+R neznám, ale DVR+R ano) jsou pouze ZAPISOVATELNÁ = RECORDABLE.
Ano,přesně tak jak to píšeš to je.Já se jen omlouvám,zapomněl jsem napsat,že švagr použil DVD-RW na odskoušení,abychom se přesvědčili,zda to funguje. :oops:

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#14 Příspěvek od Mysteri »

Verbatim:
Treba sledovať na balení:
1, Made in CHINA
2,Made in E.U.
3.Made in India :lol: ........-
Nemám absolútny problém s ,,SINO" , ,,Fortis", a teraz sa nesmejte, úplne vážne: ,,EMGETON" ..... :lol: Ale vážne!!!!!!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#15 Příspěvek od rnbw »

Uvidis o 5 rokov...som zvedavy, ci precitas aspon jedno.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“