Nefungující vypalovačka

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kemos1986
Příspěvky: 2
Registrován: 02 dub 2009, 02:00

Nefungující vypalovačka

#1 Příspěvek od Kemos1986 »

Mám notebok ASUS F5GL-APO31C . Koupil sem si tento notebok,ale nefunguje my vypalovačka,Na obrazovce se ukazuje že se soubor vypaluje ale po dokončení se soubor nevypálí.Máte někdo stejný problém?

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#2 Příspěvek od ace_ventura »

Zkusil bych použít jinej soft. Měl jsem stejný problém na stolním pc.
Ten starej odinstaluj a použij třeba nějaký free nebo poslední Nero Lite.

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#3 Příspěvek od MOTOROLA »

Zkus použít Ashampoo Burning Studio. Je lepší a přehlednější než poslední verze Nera přeplácanýho zbytečnostma.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Pripadne skus pozriet co mas zvolene ako cielovu mechaniku-niekedy sa tam rad napcha HDD a potom to niekde tvori image...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Kemos1986 píše:Mám notebok ASUS F5GL-APO31C . Koupil sem si tento notebok,ale nefunguje my vypalovačka,Na obrazovce se ukazuje že se soubor vypaluje ale po dokončení se soubor nevypálí.Máte někdo stejný problém?
Nějak jsem z tvého dotazu nepochopil, co jsi vypaloval, čím jsi to vypaloval a ani jak jsi to vypaloval a na jaké médium. Já problém nemám žádný a pálím cokoliv v Neru 6.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#6 Příspěvek od konosuke »

p32 píše:
Kemos1986 píše:Mám notebok ASUS F5GL-APO31C . Koupil sem si tento notebok,ale nefunguje my vypalovačka,Na obrazovce se ukazuje že se soubor vypaluje ale po dokončení se soubor nevypálí.Máte někdo stejný problém?
Nějak jsem z tvého dotazu nepochopil, co jsi vypaloval, čím jsi to vypaloval a ani jak jsi to vypaloval a na jaké médium. Já problém nemám žádný a pálím cokoliv v Neru 6.
kopíruji doma CD, dvd výhradně v prostředí Nero 6 neboť stávající OS WIN98 neumí instalovat vyšší verzi programu. pouze copy-protect disky pomocí dvd shrink 3.2. vypalovačka NEC ND3520A z bazaru, celkem
v poho jenom nepřijímá dvd-r imation, maxell, ostatní jakž-takž.
na druhém compu ve firmě (WIN XP) jsem dnes celkem snadno instaloval
onen Ashampoo Burning Studio free 6.75 (czech) podle doporučení tuhle uživatele Motoroly, zvládá údajně blue ray nosiče. no, uvidíme...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Kemos1986
Příspěvky: 2
Registrován: 02 dub 2009, 02:00

#7 Příspěvek od Kemos1986 »

Tak už je to dobrý,už mě to vypaluje. Stáhl sem si Nero 7 a valí mě to. Předtím sem tam měl nainstalovanej nějakej program,který tam už byl nainstalovanej když sem ho koupil. Ten byl na nic

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“