UHF konvertor

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

UHF konvertor

#1 Příspěvek od CZJKP1 »

Dobrý den

Digitalizaci po baráku jsem již vyřešil ale ješte vyřešit příjem na lampových televizorech které nemají UHF, K tomuto jsem si pořídil settopbox STRONG 5155 který má modulátor ale do UHF, pro převod do VHF bych potřeboval tzv UHF konvertor, nebo také konvertor pro 2 program, který převede signál z UHF do VHF vypadá to takto: http://tele.tym.cz/cbtv_tesla/prislusen ... enstvi.htm
Nemáte ho prosím někdo, fakt ho potřebuju nutně, určitě by jsme se něják domluvili, postihla mi analogová tma takže nic nechytnu :cry:

Děkuji předem

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od CZJKP1 »

ANALOGOVÁ TMA :(
Přílohy
zrneni.gif
(3.67 KiB) Staženo 95 x

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#3 Příspěvek od RadekB »

Lepsi dat externi modulator do VHF.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od CZJKP1 »

RadekB píše:Lepsi dat externi modulator do VHF.
Pošli mi prosím odkaz :wink: , doufám že to není ta věcička za 2000Kč

21lukas

#5 Příspěvek od 21lukas »

CZJKP1 píše:Dobrý den

Digitalizaci po baráku jsem již vyøešil ale ješte vyøešit pøíjem na lampových televizorech které nemají UHF, K tomuto jsem si poøídil settopbox STRONG 5155 který má modulátor ale do UHF, pro pøevod do VHF bych potøeboval tzv UHF konvertor, nebo také konvertor pro 2 program, který pøevede signál z UHF do VHF vypadá to takto: http://tele.tym.cz/cbtv_tesla/prislusen ... enstvi.htm
Nemáte ho prosím nìkdo, fakt ho potøebuju nutnì, urèitì by jsme se nìják domluvili, postihla mi analogová tma takže nic nechytnu :cry:

Dìkuji pøedem
pokud mas televizi 10 let starou tak se na to vyser a radsi si kup novou, v tesku nobo kauflandu jich nabizeji 3 prd*le

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#6 Příspěvek od RadekB »

CZJKP1 píše:
RadekB píše:Lepsi dat externi modulator do VHF.
Pošli mi prosím odkaz :wink: , doufám že to není ta věcička za 2000Kč
ALCAD MD110 nebo MD310, cena kolem 1200, takze pohoda

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Mourek »

21lukas píše:
CZJKP1 píše:Dobrý den

Digitalizaci po baráku jsem již vyřešil ale ješte vyřešit příjem na lampových televizorech které nemají UHF, K tomuto jsem si pořídil settopbox STRONG 5155 který má modulátor ale do UHF, pro převod do VHF bych potřeboval tzv UHF konvertor, nebo také konvertor pro 2 program, který převede signál z UHF do VHF vypadá to takto: http://tele.tym.cz/cbtv_tesla/prislusen ... enstvi.htm
Nemáte ho prosím někdo, fakt ho potřebuju nutně, určitě by jsme se něják domluvili, postihla mi analogová tma takže nic nechytnu :cry:

Děkuji předem
pokud mas televizi 10 let starou tak se na to vyser a radsi si kup novou, v tesku nobo kauflandu jich nabizeji 3 prd*le
A novou vyhodí za dva roky. Jinak jemu jde zřejmě o sbírku historických televizí a nechce je mít mrtvé. Ty jsou starší 30 ti let , desetileté už mají scart.

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od zajemce »

Dnes na Aukru nabízí někdo dva tyto laditelné konvertory za 79.-kč v starožitnosti-rádia.Aukce končí kolem 21hod.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od CZJKP1 »

Mourek píše:
21lukas píše:
CZJKP1 píše:Dobrý den

Digitalizaci po baráku jsem již vyřešil ale ješte vyřešit příjem na lampových televizorech které nemají UHF, K tomuto jsem si pořídil settopbox STRONG 5155 který má modulátor ale do UHF, pro převod do VHF bych potřeboval tzv UHF konvertor, nebo také konvertor pro 2 program, který převede signál z UHF do VHF vypadá to takto: http://tele.tym.cz/cbtv_tesla/prislusen ... enstvi.htm
Nemáte ho prosím někdo, fakt ho potřebuju nutně, určitě by jsme se něják domluvili, postihla mi analogová tma takže nic nechytnu :cry:

Děkuji předem
pokud mas televizi 10 let starou tak se na to vyser a radsi si kup novou, v tesku nobo kauflandu jich nabizeji 3 prd*le
A novou vyhodí za dva roky. Jinak jemu jde zřejmě o sbírku historických televizí a nechce je mít mrtvé. Ty jsou starší 30 ti let , desetileté už mají scart.
Přesně mourku, sbírka historických telek

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od CZJKP1 »

Právě na ně koukám, i tu 100vku bych za ty dva dal ale mám to 2.30hod od domova, pak jsem našel ještě jeden a ten mám 4.30hod od domova, nechci to nechat zasílat na dobírku aby mi někdo neposlal cihlu nebo něco a jelikož mi je 14 let tak auto nemám a táta mě 100% takovou dálku pro to nepojede :cry: .

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od CZJKP1 »

RadekB píše:
CZJKP1 píše:
RadekB píše:Lepsi dat externi modulator do VHF.
Pošli mi prosím odkaz :wink: , doufám že to není ta věcička za 2000Kč
ALCAD MD110 nebo MD310, cena kolem 1200, takze pohoda
no to moc pohoda není, ve 14 letech takovejch peněz

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od CZJKP1 »

Nemáte prosím někdo ten UHF konvertor, určitě by jsme se domluvili. Na stáří nezáleží, a na stavu též ne hlavě aby byl provozuschopný

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#13 Příspěvek od zajemce »

Můžeš jít klidně přes Aukro,myslím,že je to dost jištěný a navíc ti v případě podvodu Aukro náklady uhradí.Sám tam dost často beru a je to v pohodě.Akorát,že musíš uhradit poštovné.Já ten konvertor mám,ale nechci se ho zbavovat.Ještě máš čas.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od CZJKP1 »

zajemce píše:Můžeš jít klidně přes Aukro,myslím,že je to dost jištěný a navíc ti v případě podvodu Aukro náklady uhradí.Sám tam dost často beru a je to v pohodě.Akorát,že musíš uhradit poštovné.Já ten konvertor mám,ale nechci se ho zbavovat.Ještě máš čas.
Oki, Kdyžby to bylo v Praze tak tam přihodím a zajedu ale o poštovné nemám zájem, budto počkám až na aukru něco bude v Praze, nebo je šance že někdo má navíc jeden na bastlírně

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#15 Příspěvek od RadekB »

CZJKP1 píše:
no to moc pohoda není, ve 14 letech takovejch peněz
Kdyz je na Prahu 1200 moc, je jeste moznost to postavit. Schema na modulator do VHF z velmi levnych soucastek vysla v tusim AR 7/1990 a zapojeni bylo velmi jednoduche a chodive na prvni zapojeni. Vysledky byly velmi dobre.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“