Panasonic-Lumix DMC-LZ4 a DMC-LZ4

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Panasonic-Lumix DMC-LZ4 a DMC-LZ4

#1 Příspěvek od LOYZA »

Zdravím,

tak u těchto obou "kousků" je stejná závada - nejdou zapnout - a ne a ne na to přijít. Po rozebrání jsem přeměřil vše co bylo možné, pojistky jsou taky OK, napětí ze zdroje dvou baterií jdou na desku taky asi jak mám zkušenost v pohodě. Kdyby někdo z vás měl servisní dokumentaci, přišla by moc vhod. Na ruském servru http://lumixclub.ru/forums/index.php. kde jsou k mání po registraci, nebyl jsem moc úspěšný, kdyby snad někdo z vás co této řeči rozumí, pomohoou? Díky předem za jakoukoli informaci či ser. dokumentaci. Moje mejl. ad. G.Allo@seznam.cz
Pár ser. dok. mám k fotoaparátům, ale není jich mnoho. Taky rád napomohu, když budu mít. Stačí napsat.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Habesan »

Vpravo dole si můžeš přepnout na další oktrojovaný jazyk, angličtinu.
Ale nemají v ní úplně všechny texty.

Pravděpodobně je potřeba splnit nějaké další podmínky (určitý počet příspěvků, nějaké uploady...).
Kdyžtak sem zkopíruj, co ti to píše. Snad bastlírna azbuku zvládne.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#3 Příspěvek od LOYZA »

Kamarád to už zvládnul nějak, ale ani ser. dok. nepomohla! Je jen "obecná" a nedá se podle toho najít nic podstatného! Schází tam jak na pl. spoji tak v dokumentaci kde je která součástka! Ani všechny pojistky nejsou zaznamenány! Závada je asi v procesoru a nebo okolo něj. Tudíž moře času a výsledek je 0. Díky za snahu Nebesanovi.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“