GPS Thomson intuiva 420

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

GPS Thomson intuiva 420

#1 Příspěvek od urbanek »

Nenašel jsem vhodnou rubriku, tak to dám sem. GPS opravuji poprvé. Původně se závada projevovala tak, že se po zapnutí objevilo menu a dál už to nereagovalo ani na tlačítka ani na dotyk. displej. Stáhl jsem ze stránek thomsonu firmware a nahrál jsem ho tam. Po zapnutí se opět objevilo menu, ale tentokrát už to reagovalo, když zvolím GPS navigátor, tak se objeví nápis "EE Connector CEE MRE, 172,53MB (vnitrni pamet)(zamereny)" a pod tím ikonka s kódem. Když na to kliknu tak to píše že se mám zaregistrovat na www.thomsonlink.com a pod tím je identifikační číslo zařízení, které mám údajně zadat při té registraci. Problém je v tom že na thomsonlink.com žádná registrace není, nebo jsem ji aspoň nenašel. Když jsem se pak díval do návodu, tak tam je popsané ale ty pořadované odkazy na stránkách nejsou. Nejspíš to bude tím že Thomson skončil. Dá se s tou GPS ještě něco dělat?
Děkuji.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Tak jestli to není s češtinou, tak i po spravení to bude o ničem. Dnes koupíš za 3 tisíce plně funkční v češtině a ještě ti to i řekne kam jsi zabloudil. :wink:
Kašli na to a vrať to, jestli to tedy nespravuješ jen ze zábavy.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#3 Příspěvek od dj_Paul »

Je to asi rok zpět co přišel soused,ať mu nahraji mapu z cd které dostal k navigaci.Po návštěvě thomsonlinku a marném hledání registračního formuláře jsem se dopracoval k poznámce že jim mám poslat mail s aktivačním číslem a oni mi pošlou nějaký soubor.Jediná odpověď a to ještě generovaná automaticky byla že už podpora skončila ať se obrátím na svého prodejce.Tam nás zase nasměrovali na thomsonlink.Soused je někdy takovej trošku labiní,praštil jim tam milou navigací o stůl a zařval na celé kolo ať si ten krám strčí do pr.ele.Kupodivu mu i vrátili peníze

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“