Sháním potenciometry do B700

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kosmit
Příspěvky: 134
Registrován: 26 zář 2006, 02:00
Bydliště: Praha - Řepy

Sháním potenciometry do B700

#1 Příspěvek od kosmit »

Zdravím, neví náhodou někdo kde sehnat taháče 100k, které jsou v magnetofonu B700? Dostupné e-obchody jsem prohlédl, buď je nemají nebo se to nedá identifikovat. Je na něm vyražena jenom hodnota, ani nevím, zda jsou české.

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od zajemce »

Moc si nepamatuji,jaké přesně tam jsou,ale myslím,že tyto.V dokumentaci jsou pod označením 2PN... a to mně nic neříká.Tyto v provedení 2x100K/G mám,sice ne nové,ale mohu poslat za poštovné.
Přílohy
Snímek 005.jpg
(100.77 KiB) Staženo 111 x

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Davidus »

zkoušel si je nejdřív vyčistit?

Uživatelský avatar
kosmit
Příspěvky: 134
Registrován: 26 zář 2006, 02:00
Bydliště: Praha - Řepy

#4 Příspěvek od kosmit »

Davidus: Šly totálně kukat, mají ulomené tažníky. Není co čistit, to jsem v požadavku nepsal.

Zájemce:Vážený pane "Zájemce z Poličky" napište mi prosím na kosmit@seznam.cz už jsem někde tady ve foru nechával vzkaz s prosbou o spojení na nějaké Teslácké díly k magnetofonům. Třeba máte ještě něco, co bych potřeboval, rád zaplatím + poštovné. V tom B700 jsou sice 4 jednotlivé, ale tyto z fotky, pokud mají rozteč tažníků jako jsou škvíry v horním víku magnetofonu, tak by tam snad šly.

Uživatelský avatar
kosmit
Příspěvky: 134
Registrován: 26 zář 2006, 02:00
Bydliště: Praha - Řepy

#5 Příspěvek od kosmit »

Ještě jsem zapomněl a to je pro všechny kdo toto vlákno ráčí přečíst. Mám také některé servismanuály z doby před 30lety a je tam přesně to označení co píše p. Zájemce.
Existuje nějaký převodník?? Někde je napsáno třeba TP 210 10kO, nebo TP 642 100k/E to se chytám, ale jak je tam 2 PN XXX XXX, tak je hotovo. Už jsem se dopídil označení typů hlav a rozměrů řemínků na většinu Tesláckých typů z produkce Přelouče ale totálně chybí Liberec(Uran, Pluto)
Kdyby to náhodou někdo četl z Liberce či Přelouče a nějaké info doma měl bylo by možná vděčno více uživatelů, ale pak by to chtělo nové vlákno, pod poťáky z B700 by to bylo spatně hledatelné. Možná to tu dokonce někde je, za což se případně omlouvám, člověk "neprojede" všechno.

Uživatelský avatar
miroslavrotter
Příspěvky: 3
Registrován: 01 čer 2010, 02:00

magnetofon Tesla B 700.

#6 Příspěvek od miroslavrotter »

Dobrý den . Můžu nabídnout ůplně nové tahové potenciometry RFT EBD 100 K/G pro magnetofon Tesla B 700 Mono Anp 262. Kus za 60 Kč.

Odpovědět

Zpět na „Součástky“