firmware do strongu 4155 EVO

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

firmware do strongu 4155 EVO

#1 Příspěvek od opravar13 »

Porsím vás poradte mi kde mám stáhnout firmware (aby pak šlo menu v češtině) a odkud stáhnout transpordéry do tohoto přijímače,abych mohl chytat CT24,OCKO,TV NOE.

stáhnul jsem si firmware verze 1.3 na stránce

http://upl.frocusa.net/index.php?lng=en&p=5

ale satelit jede v ruštině nebo co to je.
Naposledy upravil(a) opravar13 dne 30 čer 2009, 23:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

opravar13 píše:Porsím vás poradte mi kde mám stáhnout firmware (aby pak šlo menu v češtině) a odkud stáhnout transpordéry do tohoto přijímače,abych mohl chytat CT24,OCKO,TV NOE.

stáhnul jsem si firmware verze 1.3 na stránce

http://upl.frocusa.net/index.php?lng=en&p=5

ale satelit jede v ruštině nebo co to je.
Pohladaj si slovenskú, aleboo českú stránku na update a nie zahraničnú.. A typ satelitu by si mohol pri dotaze aj oznámiť. Strongov je hafo...

Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#3 Příspěvek od opravar13 »

galjo píše:
opravar13 píše:Porsím vás poradte mi kde mám stáhnout firmware (aby pak šlo menu v češtině) a odkud stáhnout transpordéry do tohoto přijímače,abych mohl chytat CT24,OCKO,TV NOE.

stáhnul jsem si firmware verze 1.3 na stránce

http://upl.frocusa.net/index.php?lng=en&p=5

ale satelit jede v ruštině nebo co to je.
Pohladaj si slovenskú, aleboo českú stránku na update a nie zahraničnú.. A typ satelitu by si mohol pri dotaze aj oznámiť. Strongov je hafo...
Aha diky moc uz sem tam dopsal typ.ja jsem prave na ceskych forem ani slovenskych nemohl nic najit

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#4 Příspěvek od jave »

Zkus toto .... http://www.frocus.net/main.php?lng=en&rzd=statii&pag=4

Jinak ta 4 rada je k nicemu. Vice nez FTA nerozchodis. Uz 6 lsi lze alespon hrat s EMU, ale tady nic.
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#5 Příspěvek od galjo »


Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#6 Příspěvek od opravar13 »

Dekuju vsem mnohokrát.Zkusim s tím něco vyvést a pak se ozvu.diky moc.

Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#7 Příspěvek od opravar13 »

opravar13 píše:Dekuju vsem mnohokrát.Zkusim s tím něco vyvést a pak se ozvu.diky moc.

tak češtinu tam díky vaší pomoci už mám.Ještě tam nacpat nějak ty transpondery.FTA by me stačilo.nejlepší program aspon teda podle me jak upravovat nastaveni v satelitu je práve Setedit,ale na té stránce výše nejde stáhnout pro Evolution.

přímo Set edit head plus.kdybych někdo měl tak jsem rád.protože jiný program neznám a ani nemůžu najit pro upravu satelitu.


A prosím jestě na stránce frous......jsem si stáhnul tuto aktualizaci

x4355E.exe

Tu jsem tam taky natlacil.A jeste zmenit nejak ty transpondery anebo pridat a sem rad.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#8 Příspěvek od jopo166 »

ahoj ten setedition som pridal do downloandoch kde su sat prijimace nasiel som ho na tureckej stranke skus ho mne siel otvorit ako natiahne seting neviem sak uvidis a daj vediet ze ci stoho daco je ci nic

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#9 Příspěvek od jopo166 »

a este som nasiel aj baliky tolbox kde su aj editori.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#10 Příspěvek od jopo166 »

a este som nasiel aj baliky tolbox kde su aj editori.

Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#11 Příspěvek od opravar13 »

jopo166 píše:ahoj ten setedition som pridal do downloandoch kde su sat prijimace nasiel som ho na tureckej stranke skus ho mne siel otvorit ako natiahne seting neviem sak uvidis a daj vediet ze ci stoho daco je ci nic
)


Ahoj,diky moc moc moc.funguje to s tim :lol: :lol: :lol: .Opravdu diky moc.Ja sem ho nikde nemohl najit. :oops:

Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#12 Příspěvek od opravar13 »

jeste mam posledni prosbicku.

jak jsem z tyhle stranky frocus......jsem si stáhnul jeste upgrade concord...
priznam se ze sem myslel ze se neco pos.....ale chtel jsem to zkusit.tak jsem do nej zkusil narvat jetetuto aktualizaci a ted mi sviti jen st.by červeně a dál se nedostanu.muselo se neco stát z firmwarem.

tam jsem ho tahal pres DNup manager.Ale ted to pres nej nejde nahrat.Napise se mi toto neni vhodny firmware pro tento přijímač.

A přitom tam tahám origo firm 4155,zkousel jsem schvalne i na 4355 ale to psalo to same.Zkousel jsem i ruzne verzetch 4155,ale pise mi to furt.da se s tim prosim jeste neco delat?

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#13 Příspěvek od jopo166 »

neviem ci si nenahral subor ktory tam nema byt skus dat tovarne nastavenie aj ked neviem ci tento sat ho ma a tak nahravaj. ale poskusaj este ine softy ak nechyti tak to vyzera na jtag rozobratie prijimaca a nahratie priano cez lpt koncovku ja sa strongami nezaoberam.

Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#14 Příspěvek od opravar13 »

jopo166 píše:neviem ci si nenahral subor ktory tam nema byt skus dat tovarne nastavenie aj ked neviem ci tento sat ho ma a tak nahravaj. ale poskusaj este ine softy ak nechyti tak to vyzera na jtag rozobratie prijimaca a nahratie priano cez lpt koncovku ja sa strongami nezaoberam.

tak uz to zase funguje.nasel jsem po dlouhem zkouseni ruznych verzi firmwaru jeden z nejake ruské stránky a šlo to.ted jsem tam zase nahrál ten s češtinou a je to.

Uživatelský avatar
opravar13
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

#15 Příspěvek od opravar13 »

A prosím ještě naposledy mám tady ještě stronga 4125EVO.Je v něm stažen ze stránky frocus.....

tento patche: x4125emu_D3C.rar.exe

předem se zeptám co to vlastně je to EMU (všude se o tom mluví)
A uměl by to ted tento sat s timto patchem?

A mám s ním ještě jeden problém,že je nastaveno heslo a nikdo nevi jake.

na frocus...je tato utilitka : KeyMaker2.2.zip.

tou bych nezjistil jake v tom sat je heslo ze?
nevim si s tim heslem vubec rady

zkousel jsem hledat i servisni návod k tomu strongu ale nic.

Anebo kdyby fungoval program nejakej kterej by pomoci kabelu rs232 obnovil tovární nastavení.V satelitu to nejde.To chce prave to heslo po me.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“