Píseň k narozeninám

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Píseň k narozeninám

#1 Příspěvek od Basic »

Děda má zítra 60. narozeniny a s bábi ho chceme překvapit nějakou pěknou písničkou, snad dechovkou kde by se zpívalo (přálo) něco jako všechno nejlepší... atd, něco o jeho věku...

Poraďte něco, potřebuji tip, Evu a Vaška radši ne :DDD

spáè

#2 Příspěvek od spáè »

60 - to se narodil ne tak dávno! Co tak Beatles, Sinatru, ABBA?

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Vždyť mu ten věk nemusíš pořád připomínat, co když se na něj sám necítí? Co mu radši připomenout dobu, kdy s ním mlátila puberta?

V lepším případě něco ze Starců na chmelu či Udo Jürgense, třeba Siebzehn Jahr - to tu byla populární písnička, když jim bylo kolem sedmnácti (česky ji nazpíval tuším Jaromír Majer, ale na to bych si nevsadil), krásně se to ploužilo na Il Silenzio (Večerku) od Nina Rossiho, taky tu tehdy frčely skupiny Mefisto, Olympic, Rebels, Synkopa, Vox s Pavlem Novákem, Flamingo, Flamengo, Rottrů Maruška... na tuzemské bych vsadil, pokud děda zrovna nezakládal hanáckou sekci hippies.
Z těch mála zahraničních, co se k nám dostaly, to byli třeba Manfred Mann, mrkvová hlava Rita Pavone, Charles Aznavour, Gilbert Bécaud, Bee Gees, DDDBM&T, Aphrodite's Child, Mammas&Papas, Tommy Roe, Sonny& Cher, ale taky Czerwone gitary, Maryla Rodowicz, Omega, Drafi Deutscher (jejich Marmor, Stein... to byl přece v šestašedesátém hit, jen se mu ještě říkalo šlágr)...
Máš zkrátka na výběr. Ale lepší by bylo vypátrat, při čem se jim to tulilo nejlíp. Jenže na to asi už nemáš dost času, leda by v tom babička jela s tebou a bonzla na sebe i nějakou tu pikantnost.
Naposledy upravil(a) Hill dne 04 črc 2009, 12:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Basic »

No tomu říkám vyběr. Na war fóru jsem to Mefisto zahlíd, Olympiky mám někde na DVD a teď tahám z torrentu 3 GB komplet Michal Tučný. Prostě něco musím vybrat, mrknu na ty tvoje tipy a ještě večer dám bábi na vyběr :D

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Dikobraz »

Nechej se inspirovat tady:
Přílohy
Dědovy narozeniny.jpg
(33.65 KiB) Staženo 89 x

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od zajemce »

Podle vkusu oslavence.Mně těch 60.už bylo a osobně bych uvítal kromě Beatles třeba ZZ TOP,které mám rád.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#7 Příspěvek od kokun »

zajemce píše:Podle vkusu oslavence.Mně těch 60.už bylo a osobně bych uvítal kromě Beatles třeba ZZ TOP,které mám rád.
Mně taky (před 3-mi lety) :cry:
Těmi Beatles určitě nemáš co pokazit :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“