Čas dovoleniek

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

Čas dovoleniek

#1 Příspěvek od cabernet »

Nazdar majstri,

dokazete si oddychnut od prace?
Kde sa chystate na dovolenku?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Ja vyrazim pristi tyden na slovensko, pred par tydny jsem tam byl na montazi a nasel jsem si tam pekny ubytovani a libilo se me tam, kousek odtama jsou termalni koupaliste, tak na par dni vyrazime.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Já jedu na maltu . Manželka zdědila chalupu po prarodičích .

Uživatelský avatar
hrabosh
Příspěvky: 446
Registrován: 19 čer 2005, 02:00
Bydliště: Brno venkov
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od hrabosh »

Já mám koncem prázdnin 14 dní volna ... budu se hrabat v autě. Čeká mě zástavba motoru z vozu Škoda Felicia 1.3 MPi do š. Garde (včetně toho MPička).

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#5 Příspěvek od Sandal »

Tak já budu mít dovolenou jak stehno.Jedu na tři dny na chajdu do 70km vzdálených Mokrovrat u Dobříše.Já to tam dýl nevydržim.Asi jsem workoholik nebo co :lol: Šíleně mě nebaví jen tak se flákat a mrhat časem.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mě zřejmě taky čeká dovolená na maltě - 20m tarasu, dlažba na terase a kdoví, co si ještě vymyslím. Ale občas vyrazím i na kanáry - ti 4 zdědění papouši musí dostat občas nažrat....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od pajosek2 »

Já budu taktéž na maltě a k tomu na kamnářské hlíně.Stavím kachláky.Vypadá to,že letos bude na maltě dost živo. :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#8 Příspěvek od bu2520 »

jj taky malta :-), stavím si relaxační místnost, už se těším jak se zrelaxuju :-D

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#9 Příspěvek od vrky »

Já jsem nic nezdědil, ale ... No jak bych to napsal, Národní výbor mi přidělil ženskou a tak natírám okna ve 26let starém panelákovém bytě 4+1 a zároveň maluji celý byt. Už toho mám plný kecky. HEZKÉ PRÁZDNINY VŠEM. PS. nenechte se ukecat na broušení a natírání oken.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#10 Příspěvek od jave »

Panove POZOR v jednom silvestru... Ludek Sobota byl take na dovolene na Malte a rikal .... Prolez jsem celou Maltu, to jsem byl ale zaflakanej.

My budeme o dovolene menit okna a zateplovat, cili take malta, ale v klidu a jeste i nejaka ta oprava pro zname urcite prijde. KRASNOU DOVCU VSEM!!!!!!!!!!!!!
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Davidus »

8O já se nedovedu od elektra odlepit, sem závislák

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#12 Příspěvek od Cust »

čas konferencí - alkoholismusmus, ale i v hospodě v batohu počítač, diář, hafo dokumentaca po pivku ještě práce na publikacích :-( - už se zase těším na pájku

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Jenys »

Já byl minulý týden v Krkonoších ve Špindlu. Neděle byla pěkná a hned byl krásný výlet po kopcích. Při cestě zpátky na chatu, přítelkyně sebou sekla na asfalt, nestačil jsem ani zareagovat, jak šla rychle na držku. Blbě si zavázala tkaničku u bot a stoupla si na ní a už to bylo :roll: Docela si pěkně natloukla, ale naštěstí si nic nerozsekla, ani brýle a foťák neutrpěly, šly s ní tvrdě na zem. Takže druhý den ani nikam nešla, bolely jí kolena a nos. Pak se stejně počasí pokazilo, takže moc výletů nebylo :( Mě to ani tak nevadilo, potřeboval jsem si spíš trochu vydychnout a to se povedlo. :wink:

No a doma pak zase začala práce :roll: zahrada zarostla :roll: Včera jsem byl ještě doma, tak zase jak píšešte Malta :) Dodělávám zedničinu po výměně oken :lol: Pak potřebuji dodělat dolní kuchyň v baráku a koupelnu. Takže malty bude ažaž, ale já to dělám rád a už jsem se na to na dovolené těšil, asi jsem také workholik :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od zdenoeddie »

Dnes mi zacina tyzdnova dovolenka natierania okien, potom ma caka strecha, potom sa mozno podari niekde aj vyjst, teda bude musiet kedze moja bude mat takisto dovolenku, najskor niekde k vode (Domasa :) ), a potom zase praca a praca atd

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od workhard »

Chtěl jsem letět do Kanady,ale bohužel opět zavedli víza :twisted: tak bude taky nějaká ta malta.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“