poděkování

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

poděkování

#1 Příspěvek od 555 »

Chci Vám všem na bastlírně moc poděkovat,že mi pomáháte že semnou máte trpělivost.

Bastlírna je zatím nejlepší forum,které jsem kdy viděl :wink: Tady se řeší vlastně všechno.Od elektronek až po to kolik kdo vypije piv :lol: To není samozřejmě myšleno nijak ve zlém :) .

Já sem chodím vlastně každej den,Pročtu si tady všechny vlákna.Něco se dozvím a někdy se i pobavím z toho co se tady všechno dá řešit

:lol:

A dá se říct,že sem se až tady naučil přiznat že něco neumím :wink: A snést to i když mi to řekne někdo druhý.

A snažit se o to,abych to co neumím se alespoň snažil učit.

Uživatelský avatar
p1p4
Příspěvky: 76
Registrován: 25 led 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od p1p4 »

Tak toto je snad podstata každýho (lepšího, jako je tohle) fóra :)

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#3 Příspěvek od Maskot »

Pokracuj v tomto duchu dal,budes na nejlepsi ceste nestat se takovym kdo ma na vse recept vymen elyty a vertikal. :D

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#4 Příspěvek od Carel »

Jestli máš nějaké základy v el.oboru a baví tě to,tak časem sám přijdeš na nějakou závadu a oprava tě potěší,že jsi ji opravil bez cizí pomoci.Potom můžeš přispět i"troškou do mlýna".Hodně úspěchů!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“