Ebay - China - ATMEL AVR ATMega ATTiny STK500 USB ISP/ASP

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
GRaven

Ebay - China - ATMEL AVR ATMega ATTiny STK500 USB ISP/ASP

#1 Příspěvek od GRaven »

Zdravím,

koupil jsem tento skvost na intenetu. Nemáte s tím nìkdo zkušenost?

Kód: Vybrat vše

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370279211623&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:US:1123
Díky

Uživatelský avatar
jakub199
Příspěvky: 73
Registrován: 19 bře 2008, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jakub199 »

Ahoj ja tiez planujem kupit tento programator , co som zistoval u predajcu ci je to ozaj kompatibilne s x51 mi povedal ze je verzia ISP a ASP pricom ta ASP podporuje x51. Prikladam odpovede na maily.

Kód: Vybrat vše

at98s52 need usb asp mode. if you buy please leave message you need usb asp mode

Kód: Vybrat vše

my usb device I call they usb asp or usb isp device . ubs asp device can be used in at89s52 or avr download . but usbisp can used in avr download

Kód: Vybrat vše

my devices have two type one support as89s52 and avr (I call usbasp). one support avr(I call usbasp) .
Podla mna ma v tom predajca tiez troska gulas pockam asi na niejaku inu ponuku , resp. uz si s nim aspon nieco vypalil ?

GRaven

#3 Příspěvek od GRaven »

Zatím nic. Nejde mi naistalovat ovladaè. Tedy jde ale windows hlásí, že zaøízení nelze spustit. Možná nìco dìlám špatnì ale ani AVR studio mi programátor nenajde. Mám Win Vista sp2 32b. ATmega zrovna nemám u sebe, tak musím poèkat až se pro nì dostanu domu. Chtìlo by to aby se vyjádøil nìkdo kdo toto má v provozu.

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“