Dejte si bacha pri koupi bot

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

Dejte si bacha pri koupi bot

#1 Příspěvek od Hejnicek »

Zjistil jsem, ze pri podvadeni zakaznika jsou nekteri obchodnici neuveritelne vynalezavi.
Dcera si vybrala konecne na zimu kozacky.
Byl jsem tomu nesmirne rad, protoze to nebylo zrovna kratke vybirani a jeden obchod.
Krabici jsme predali slavnostne u kasy prodavacce a ona nam ji oplatkou s presirokym usmevem zahy vymenou za, ne pro me zanedbatelny, obnos vratila i s paragonem, ke kteremu neco sesivackou pricvakla. Rikal jsem si, to bude asi nejaky navod na udrzbu te jakostni obuvy.
Ne pratele, bylo to oznameni, ze jsem vul!
Na tom cancu bylo podekovani od te spolecnosti za nakup a prodavackou zafajfkovany 2 chlivecky:
Zimni obuv a
"Vysoce modni obuv"
Vyraz vysoce modni obuv znamena, ze je urcena jen ke kratkodobemu pouzivani a zivotnost muze byt znacne omezena oproti zarucni dobe. Cili dle prodejce jinymi slovy nemate narok absolutne na nic v pripade zavady.

Uz jsem pozde zjistil na internetu, ze se ten trend zacina rozmahat a vcera na CT1 o tom byly Cerne ovce.

Na zaver mala reklama: jedna se o prodejnu Deichmann

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#2 Příspěvek od bu2520 »

jo taky jsem to viděl , moje zkušenost, ve stivalu jsem koupil boty za 2900 a po dvou měsících praskly podélně podrážky, reklamaci uznali a hned jsem u nich kopil boty za patnáct stovek za tři měsíce prasklo šití , nakonec jsem skončil u bot za 4 stovky ze supermarketu a ejhle vydrželi rok , tak jí nevím.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

Nojo, clovek musi davat bacha uz na vsechno. Kazdej obchodnik se snazi obchcavat zakose kde to jen jde.
To je jako jeden muj znamej, koupil si pekny a drahy kozeny boty. Za par mesicu se mu rozlamaly podrazky, tak to sel reklamovat a tam mu ukazali takovej podobnej listecek jako u tebe. Bylo tam, ze se jedna o obuv pro vnitrni noseni. A on s tim chodil po venku, tudis misto reklamace... :evil:

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Davidus »

nejen při koupi bot, člověk musí dávat pozor všude, obchodníci sou čím dál chytřejší a zaměřují se na osoby snadno napadnutelné, jako jsou manželky, děti a starěí lidé, babičce přišla pozvánka na superlevný zájezd, jela tam,, tam jí vnutili vakuové mističky nebo co , zaplatila za ně 20 000 a jela šťastná zpátky...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Takze pri buducom nakupe obuvi si budem davat pozor. Ak mi tam prihodia nejaky podobny papier, tak okamzite budem chciet naspat peniaze.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Mi na reklamaci vyšoupaných bot řekli že je mám málo utažené na noze. Nějak pečlivě je nazavazuji, ale zas úplně volné taky nebyly. Ostatní mi stejným nošením vydrží třeba rok a pak další rok kolem baráku. Ale tyto po 3 měsících KO. Reklamace neuznána. Teď si kupuji boty z internetu. Třeba LACOSTE stojí v obchodě balík peněz. Takže si je do ochodu zajdu vyzkoušet . Jak se v nich chodí, jaké číslo... A pak je objednám z netu. Ebay, aukro ... jak vyjde. Většinou jsou za polovinu a záruka vyjde nastejno. A oni se pak diví, že lidé raději nakupují z domu.

Dá se proti takovému to lístečku bránit? Vyřešili to v té TV?
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Davidus »

na zimu mam Mendelky a naprosto v poho, sice trošku lyžáky a na ledě to jezdí, ale vydrží všechno... oproti botum od číňana z obchoďáku

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#8 Příspěvek od mtajovsky »

Našim úřadům to vždycky travá dlouho, ale až naštvou někoho z ČOIky nebo jiného vlivného člověka, tak jim ti zatrhnou. A obchodníci si za čas vymyslí něco jiného a tak pořád dokolečka.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

Zrovna tak zde . Prodává přes internet nové a 6 měsíců . Lze to ?
Přílohy
6 měsíců.JPG
(43.8 KiB) Staženo 140 x

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#10 Příspěvek od Carel »

forbidden píše:Nojo, clovek musi davat bacha uz na vsechno. Kazdej obchodnik se snazi obchcavat zakose kde to jen jde.
To je jako jeden muj znamej, koupil si pekny a drahy kozeny boty. Za par mesicu se mu rozlamaly podrazky, tak to sel reklamovat a tam mu ukazali takovej podobnej listecek jako u tebe. Bylo tam, ze se jedna o obuv pro vnitrni noseni. A on s tim chodil po venku, tudis misto reklamace... :evil:
Nebyly to náhodou boty pro nebožtíky? :D

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#11 Příspěvek od Hejnicek »

rezis píše:Mi na reklamaci vyšoupaných bot øekli že je mám málo utažené na noze. Nìjak peèlivì je nazavazuji, ale zas úplnì volné taky nebyly. Ostatní mi stejným nošením vydrží tøeba rok a pak další rok kolem baráku. Ale tyto po 3 mìsících KO. Reklamace neuznána. Teï si kupuji boty z internetu. Tøeba LACOSTE stojí v obchodì balík penìz. Takže si je do ochodu zajdu vyzkoušet . Jak se v nich chodí, jaké èíslo... A pak je objednám z netu. Ebay, aukro ... jak vyjde. Vìtšinou jsou za polovinu a záruka vyjde nastejno. A oni se pak diví, že lidé radìji nakupují z domu.

Dá se proti takovému to lísteèku bránit? Vyøešili to v té TV?
To vis, ze ne. Jedine jako obvykle soud.
Tady je ta reportaz:
http://www.ceskatelevize.cz/program/cer ... :25-1.html

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od ZdenekHQ »

Na léto si kupuju boty za 400Kč na stánku a kdo nad tím ohrnuje nos, toho s nima s chutí kopnu do pr... :D

Na zimu mám hezkých pár let poctivý Baťovky, i když už to vypadá, že i ty nejsou navěky...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#13 Příspěvek od BOBOBO »

Mám to taky tak , ale odchází mi jeden šev a poslední prťák v okolí zavřel krám ..

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od zdenoeddie »

Jednoznacne Bata vedie. Jeden par letnej obuvi - mokasin mi drzi uz 7. rok asi aj ked vlozky uz su zosuchane ale topanky drzia. Druhy par takisto uz asi 5. rok. Na zimu mam asi 3. rok s brusenou kozou, a drzia, ani nepremakaju ako vacsina inych. Na letne vybehy mam stare rozbite botasy, kopacky, cinany,... na zimu par topanok od JASu Bardejov, ktore toho uz tiez maju za sebou nemalo, ale drzia a takisto nepremakaju, maju asi 8 alebo 9 rokov.
Takze jedine Bata, ostatne obchody volim lenpre "vybehy" kde je jasne ze to rozbijem v priebehu jednej sezony, ale tak za 200,- ani mi to neni luto.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Lukas-Peca »

Na turistiku, cestování apod. jsou nejlepší Prestižky neboli lendlovky. Pořád se dělají, dokonce ve Zlíně, a podle mě jsou to jedny z nejpohodlnějších letních bot. Jeden pár už mám několik let. Žádné boty mi nevydržely tak dlouho. Akorát není vhodné to nosit do společnosti :lol:
Na zimu jakékoliv boty, po jedné sezóně se rozsypou, tak se jdou reklamovat...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“