satelitny prijimac opticum a duchovia.

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

satelitny prijimac opticum a duchovia.

#1 Příspěvek od jopo166 »

montoval som 3 satelitne prijimace jednemu panovy a pri jednej telke philips som musel pouzit cince na oboch stranach jak v satelite tak v telke po namontovani kabla ma obraz na satelitnich programoch 2 slabych duchou stredol sa us niekto s niecim takym?????? terestrial v sate neni pri dalsich telkach kde som to napojil cez scart tak to neroby moze to byt nedokonalim tieneni toho kabla???? :wink:

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

skusal si vymenit iny sat,aby si vylucil chybu satu? vyskusal by som zapojit zo satelitu scart redukciu na cinch a do telky cinch,aby si bral signal zo scart satelitu

Uživatelský avatar
jarda_k
Příspěvky: 187
Registrován: 15 dub 2006, 02:00
Bydliště: Vysočina

#3 Příspěvek od jarda_k »

Mám špatné zkušenosti s levnými scart kabely. Měl jsem TV Philips tuším typ 8650 a do obrazu z DVD mi pronikal signál z tuneru samotné televize. Pomohlo použít scart kabel s odstíněnými jednotlivými dráty. Vysvětluju si to tak, že do výstupních drátů na scartu vysílala TV obraz z tv tuneru, který se kapacitní vazbou přimíchával do signálu přicházejícímu z dvd.

Uživatelský avatar
Octagon
Příspěvky: 9
Registrován: 07 pro 2009, 01:00

#4 Příspěvek od Octagon »

Tu sa vôbec nejedná o kvalitu SCART. Duchovia su v skutočnosti signál z TV vstupu, ktorý nedostatočne zablokuje + 12V zo SCARTU. Bohužiaľ riešenie je problematické a väčšinou nemožné.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“