No name navigace z číny

O přijímačích satelitních i pozemních navigačních služeb

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RADAR-06
Příspěvky: 272
Registrován: 15 lis 2006, 01:00
Bydliště: Pardubicko

No name navigace z číny

#1 Příspěvek od RADAR-06 »

Ahoj,
chtěl bych si koupit noname čínskou navigaci, je vybavena bluetooth, ale netuším zda se k ní dám připojit přes bluetooth headset k mobilu? netušíte někdo zda je to možné? parametry: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.23569
předem díky za cokoliv Jirka

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Spytaj sa predajcu toho smejdu.

Uživatelský avatar
RADAR-06
Příspěvky: 272
Registrován: 15 lis 2006, 01:00
Bydliště: Pardubicko

#3 Příspěvek od RADAR-06 »

šmejd nešmejd na motorce se "uklepe" každá :D jj zkusím se tam zeptat

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

To je sucast smejdovosti - ze ti nikto nevie povedat, co vlastne kupujes.

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#5 Příspěvek od janousek »

Lodě na 12.11.2009 (4 dny) Worldwide Free Shipping on Everything Worldwide doprava zdarma
- Ultra přenosné PND (přenosné navigační zařízení) GPS
- Built-in Bluetooth, funguje jako bluetooth handsfree zařízení
- Built-in FM transmitter přenáší všechny zvuky (včetně bluetooth handsfree, hudbu, video a GPS instrukce) do vašeho vozu stereo systém (DX ověření pracovní)
- Funkce bohaté multimediální funkce
- 5.0 "ultra zářivé velký barevný TFT dotykový displej LCD
- 480 x 272 pixelů rozlišení obrazovky a aspekt
- Powered by Microsoft Windows CE 5.0 (anglicky) operační systém
- CPU: Centrality Atlas-III 372MHz (super rychlé GPS odpovědi)
- 64MB paměť programu
- Funkce 900mAh dobíjecí lithium-polymerová baterie
- SiRF-III GPS, sleduje až 12 satelitů najednou
- Dodává se s 2GB paměť flash karty SD
- Výrobce svazky iGo mapy USA
- Ostatní Win CE kompatibilní mapový software může být instalován na SD karty a získat zahájila s přístrojem GPS (shell / spouštěč umožňuje uvedením umístění a název spustitelného programu své vlastní GPS)
- SD slot podporuje karty až do velikosti 8 GB.
- Slouží i jako přehrávač MP3, MP4 přehrávač, eBook reader, obrázek alumn prohlížeče, atd.
- Funkce Windows CE mnoho her
- Přehrává formáty: WMV9, MPEG4, Divx5.0, Xvid, MPEG2, WMV, ASF, AVI, MP4, JPG, BMP, GIF, PNG (obrázky ve formátu JPG do rozlišení 1280 * 960)
- Launcher (shell), jazyky: angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, portugalština, ruština, polština, řečtina, dánština, norština, holandština, maďarština, slovenština, rumunština, švédština, finština, Turecko, Česká
- Windows CE podporuje ActiveSync s stolní, přenosné počítače
- Dodávané příslušenství: 2GB SD karta s i-Go USA (svázané výrobce), 100V ~ 240V AC nabíječka USB, 2,5 mm stereo sluchátka, USB synchronizační a nabíjecí kabel, DC 12V ~ 24V nabíječka do auta, windshield hora a stylus
- Anglické uživatelské příručce zahrnut
.
- Chcete-li použít přiložený FM vysílač, Musíte připojit kabelem USB (některé včetně kabelů USB). Působí jako FM anténa.
- Je-li FM vysílač nefunguje, Stáhněte si tento update firmware:
.
http://rapidshare.com/files/216155785/D ... 90331_.rar
.
Jednoduše řečeno dva soubory extrahované z RAR soubor v kořenovém adresáři vaší mapy SD karty. Potom, vypněte (spát), GPS a znovu zapnout. Upgrade modrá obrazovka by se měla objevit. Po modernizaci, prosím, odstraňte dva upgrade soubory z SD.

Přeloženo google translatorem

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#6 Příspěvek od MaTTo »

Ja rozmyslam o objednavke tohoto kusku : http://www.onsources.com/products/7-Inc ... 2d703.html ,, len chcem este predtym od predajcu zistit ci to ma windows a bude mozne tam nahodit IGO ....
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od robo »

Ted stojim pred stejnzm problemem. Uvayoval jsem take o te z dealextreme.com. Ta cena. Ale mam bobky. Kdyz se to po*ere moc brzo, co s tim. Vse dnes pochazi z ciny. Jenze kdyz to koupim tady, mam vetsi sanci na pripadnou reklamaci. A taky jak zakoupit. Nejsem kovany v nakupech v zahranici. Cena je jiste lakava. Sehnal jsem ted jednu navigacku, 4,3 palcu s RDS-TMC prijmacem. Jde na ni rozchodit IGO, SmartMaps a pod. O to mi hlavne jde. Rozchodit bez komplikaci navigacni soft. Stoji 2500Kc. Ma sice mensi uhlopricku a krapet drazsi ale je koupena v cesku. Za cesky love. A ma i cz forum. Kdyz by neco.

Uživatelský avatar
RADAR-06
Příspěvky: 272
Registrován: 15 lis 2006, 01:00
Bydliště: Pardubicko

#8 Příspěvek od RADAR-06 »

Podle toho co jsem slyšel má DX velice dobře vyřešené reklamace, jsou rychlí vstřícní, kdyby jsi jim musel navigaci poslat, poštovné stojí cca 400Kč

Uživatelský avatar
JA1122
Příspěvky: 1
Registrován: 13 úno 2010, 01:00

#9 Příspěvek od JA1122 »

Já jsem jednu takovou z DealEx koupil. Konkrétně typ KL 828. Radoval jsem se přesně jednu hodinu. Je to neopravitelný šmějd. Budu to muset poslat zpět, zbytečný náklad na poštovné.

JA

Uživatelský avatar
Elektronik55
Příspěvky: 367
Registrován: 21 úno 2013, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#10 Příspěvek od Elektronik55 »

Rovněž jsem jednu (z Číny) zakoupil za 1000,- Kč typ WF-693668410272 a "zatím" vše funguje tak , jak píše "janousek". Za ty "prachy" jsem spokojen .
Doba nabíjení interního akumulátoru je cca 30min/1,8A při napětí 5V .
Doba provozu na "interní" akumulátor rovněž cca 30min. , ovšem není - li ve funkci "RÁDIO", potom se doba provozu zkrátí na cca 10minut . Vysílač si hold něco "schramstne", toto se týká i ostatních funkcí, kdy je v provozu "vysílání" !

Někdo si řekne "no a co ?" Akumulátor ve voze má dostatečnou kapacitu např. 80Ah ! Je - li navigace připojena na napájení ze zásuvky zapalovače , tak není s provozem žádný problém , jenže po nabití "interního" akumulátoru v navigaci sice "spadne" proud na 100mA, ale ten tam bohužel zůstane i při VYPNUTÉ NAVIGACI , kdy je v pohotovostním stavu !!! Necháte - li připojenou navigaci v zásuvce zapalovače (dle typu vozu, kde je napětí i bez klíčku) , tak po necelém měsíci "nejízdy" rozhodně nenastartujete !

Bohužel tato "navigace" není tak Inteligentní , aby po snížení napětí na akumulátoru ve voze ukončíla odběr proudu tak , jak je tomu u "měničů z 12V na 230 V" !

Nikomu nic nebrání , pakliže nikam "měsíc" nepojede , aby napájení navigace prostě vytáhl ze zásuvky zapalovače , data v navigaci zůstanou !
Vladimír

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od forbidden »

Snad nikoho nenapadne nechávat v autě v zásuvce pod napětím nějakej čínskej sráč bez dozoru. Nehledě k tomu, že navigace za oknem leda tak láká zloděje.

Uživatelský avatar
Elektronik55
Příspěvky: 367
Registrován: 21 úno 2013, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#12 Příspěvek od Elektronik55 »

Souhlasím s Tebou, co se týče odcizení, zloděj na první pohled nepozná je - li to laciná navigace z Číny, nebo drahý telefon ! Je lépe i tento fungující čínský "cajk" raději v autě nenechávat, i ztráta stokoruny člověka nasere !
Vladimír

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Standa99 »

To fakt ještě frčí jednoúčelové krabičky? Co na tom běží, nějaké staré Primo, které tě protáhne přes sídliště, kde neprojedou ani popeláři :)
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od forbidden »

Mě došel od TomTomu asi třikrát mail s úžasnou nabídkou, prej je moje navigace už zastaralá, tak mi nabízeli se slevou novu, jen za nějakých 8 000,-. Chvíli jsem přemýšlel, jestli si dělají srandu, nebo co to má být. V době, kdy navigace jede na každým levným smartfounu za 1 500,- a Google map, fakt nechápu. 8O Jaktože ještě nezkrachovali?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

Třeba proto, že dělají extra mapy s navigací pro kamióny = trasy s možností průjezdu vysokýho vozidla respektive vozidla s velkým nápravovým zatížením. Ty jen tak nějakej Ghůůghl nemá, respektive nemá takový, kde navigace přímo spolupracuje třeba s vestavěným GPS sledovacím zařízením, který zároveň vytváří elektronickou knihu jízd, špehuje šoféra včetně registrace jeho režimu jízdy kvůli optimalizaci spotřeby atd. Prostě živí je kamionérský flotily, ne běžnej malej automobilista ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Navigace“