Sony SLV-436EE

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

Sony SLV-436EE

#1 Příspěvek od stasek »

Vážení, moc bych prosil o informaci, kde se nachází spínač modu u tohoto rekordéru. Od jisté doby mě zlobí funkce nahrávání, že ji musím spínat na několikrát, než se chytí. Tím je vyločeno programování. Tedy programování ne, ale co z toho, když se to nenahraje. Jelikož jsem občas něco spravil, usoudil jsem, že by to mohl být mode switch. Jakoukoliv radu přijmu velmi rád. Ideální by byl manuál, nebo alespoň příslušná stránka. Nechci to zbytečně rozvrtat, pokud nebudu mít alespoň nějaké podklady. Díky moc.

Přeneseno z jiné diskuse:
Pěkný den vespolek, nemá prosím někdo z Vás manuál k tomuto videorekordéru? Alespoň informace, kde se nachází switch mode. Díky moc.

Dotaz zadávejte, prosím, jen do jednoho tématu.
Přenesl a původní téma smazal Hill

Uživatelský avatar
Artax
Příspěvky: 153
Registrován: 26 bře 2005, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Artax »

Nemyslím, že to je MSS (Mode Select Switch), muselo by se to projevit i při přehrávání a hlavně při rychlém posunu s obrazem. Spíše bych hledal v ochraně proti nechtěnému záznamu, malý spínač u okénka kazety. Pokud je to ono při pokusu o záznam to vyhodí kazetu.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od DjRix »

Souhlasím s artaxem,možná by jsi měl napsat jestli to vyhodí nějakou chybu,případně vysune kazetu,nebo jestli prostě "jen" video nereaguje na povel REC.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#4 Příspěvek od stasek »

Díky za reakci, už jsem myslel, že se na mě všichni vykašlali, tak už jsem ani nesledoval, zda mě někdo odpoví. Proto ta moje pozdní reakce. K tomu videu, kazetu to nevyhodí, jen to tam po sepnutí spínače nahrávání za chvilku zapiští, jakoby klouzal řemínek, a pak se to vypne. Kazeta tam zůstane. Pak to asi po druhém, nebo třetím novém pokusu nahrává. Kamarád mě říká, že to je tím, že to video téměř nepoužívám. Fakt je ten, že pauzy mezi jednotlivými používáními videa jsou i několik měsíců. Tak jestli tam není něco zalehlého.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “