Pochlubte se ježíškem

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

Pochlubte se ježíškem

#1 Příspěvek od ceeert »

Pochlubte se ježíškem, aneb hledáme inspiraci na příští rok...

Já jsem dostal obvyklé ponožky a spodní prádlo, pak nějaké věci na holení a osobní hygienu, apod. Ale největší radost mi udělala inteligentní nabíječka...

A co vy? :)
Ceeert

Uživatelský avatar
mat100
Příspěvky: 480
Registrován: 04 lis 2009, 01:00
Bydliště: Plzen-jih

#2 Příspěvek od mat100 »

Jo , já sem musel bejt hodnej !! Mimo jiný sem dostal novej multimetr Voltcraft VC270.
Obrázek

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od durkovic »

okrem spodneho pradla kozmetiky a zaznamových médií /digital a analog/ a elektrických pomocníkov do dielne

aj tento skvost do vintage zbierky JVC

JVC HR-D370E z roku 1986 /Tuzex/

Obrázek
Obrázek


tu je video

http://www.stream.cz/video/6/407526-jvc ... 1986-tuzex

a fachčí jako z praku :)

takže s ježiškom som nadmieru spokojný, hlavne že bola rodinná pohodička.
Naposledy upravil(a) durkovic dne 01 led 2010, 12:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

Re: Pochlubte se ježíškem

#4 Příspěvek od mi-ro »

ceeert píše:Pochlubte se ježíškem, aneb hledáme inspiraci na příští rok...

Já jsem dostal obvyklé ponožky a spodní prádlo, pak nějaké věci na holení a osobní hygienu, apod. Ale největší radost mi udělala inteligentní nabíječka...

A co vy? :)
Inspirace pro příští rok? Letos mi ježíšek -píp- já se na každýho taky -píp- a hle, vánoce v pohodě, předvánoční stres se skoro nekonal a tak jsme si doma konečně užili pohody.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#5 Příspěvek od RadekB »

Ja tyhle svatky stresu zcela nesnasim. Co chci si poridim kdyz to chci, necekam na nejaky priblbly "svatky", plne stresu, kdy makame jak trubky min 16h denne a ve finale slysim jen nadavky urejpanejch 🤐 (zakazniku).
Telefon musim vypnout, jinak bych byl permanentne nasranej, takze se ma pak ani pratele a znami nedovolaji.
Krom toho me letos jeste 24.12. totalne nasral tchan, takze jsem byl zralej se odvalit do hospody (kdyby byla otevrena)
Nebyt decek, tak cely tyhle "svatky" prospim jak medved.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Nechci Vám kazit svátky, hlavně pro děti jsou vánoce nenahraditelný. Statistika ale říká že až 25%!! nakoupených dárků jsou vyhozený peníze.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#7 Příspěvek od keemo »

Ja som si kupil toto.
A nemam pocit ze by to bola zbytocnost/vyhodene peniaze :)
Přílohy
IMG_0483.JPG
Tesla B73 Hi-Fi
(173.25 KiB) Staženo 81 x

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od durkovic »

keemo píše:Ja som si kupil toto.
A nemam pocit ze by to bola zbytocnost/vyhodene peniaze :)
napodobne ani ja nemám ten pocit žeby som za vintage stroj dal zbytočne peniaze. hlavne ked som ho moc chcel.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#9 Příspěvek od keemo »

Slo mi hlavne o to ze to je aspon trochu poriadny stroj.Nemam chut kazdu chvilu zhadzovat dekle a nieco spravovat...Neviem ci si bol v poslednej dobe na blogu stare stroje ale mam ho od toho chalana z Trencina :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#10 Příspěvek od rnbw »

Kto ma zbytocne peniaze, nech si kupi auto, do neho sa potom daju vsetky zbytocne peniaze investovat :lol:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Crifodo »

ceert ty materialisto, říká ti něco pojem duchovní rozměr vánoc? :P

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#12 Příspěvek od mi-ro »

durkovic píše:
keemo píše:Ja som si kupil toto.
A nemam pocit ze by to bola zbytocnost/vyhodene peniaze :)
napodobne ani ja nemám ten pocit žeby som za vintage stroj dal zbytočne peniaze. hlavne ked som ho moc chcel.
Starý stroje jsou právě mezi těmi 75% který mají nějakou cenu. Když už, tak bych si přál taky něco z kategorie SENIOR nebo vojenské techniky. Jenže to ti nikdo pod jedli nedá, přeci ti nebude dávat starý věci!! Jó panečku, takovej SENCOR nebo HYUNDAY jako má soused- to je mašina!! a tak nám bastlířům nezbyde než si ty největší přání splnit sami. (ostaně jako vždy)
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#13 Příspěvek od ceeert »

Crifodo píše:ceert ty materialisto, říká ti něco pojem duchovní rozměr vánoc? :P

:-D jasně.. Já se sice na svátky taky vždycky vynervuju,ale pak mám celý leden klid na regeneraci :) Hledám inspiraci , abych věděl, čím si v příštím roce udělat radost...
Ceeert

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od zdenoeddie »

RadekB píše:...Co chci si poridim kdyz to chci...
tak tak, ja som mal vianoce cely rok, napr. diplom, L3-3, 2 pary repro, sluchadla Koss, a ine vecicky :)

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#15 Příspěvek od rezis »

rnbw píše:Kto ma zbytocne peniaze, nech si kupi auto, do neho sa potom daju vsetky zbytocne peniaze investovat :lol:
Musím trochu oponovat. Někdy je nové evnější než vrážet do oprav starého. Jeden můj známý a servisní antitalent má auto z roku 92. Když spočítal kolik do něj za posledních 5 let nasypal peněz a stále neví jestli nastartuje a dojede tak měl oči pro pláč. Nicméně servisáci z něj mají určitě radost. :lol:

Ale k Vánocům. Ony se ty Vánoce nějak zvrhly. Dárky se dávají jen ze zvyku a takové aby se něco dalo. Nejsem nějaký ten co by už měl nakoupeno od léta. Jen jsem poslední měsíc nějak tak dával pozor co dělájí blízcí. Tatka ořezával stromek a nešlo mu to. Tak dostal zahradnické nůžky a pilku. Brácha po té co odešla bruska neměl na čem brousit, vrtáky a nože tak dostal malou brusku. Mamce jsem se složili na mobil - dovolat se na její starý a a pak domluvit se stálo opravdu za to. Babička si prohlížela boty od přítelkyně. Prý jsou praktické. Tak dostala Crocs.
Takže Vánoce beru ne jako dát dárek za každou cenu. Ale prostě dát dárek jenž druhý ocení a má z něj pocit, že je zájem o to co dělá a jaké má problémy.

Sakra jsem se rozepsal. Mimochodem dostal jsem dálniční známku - od nového roku mi zpoplatnili kus cesty do práce takže velmi potěšila. A o tom to je....
Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“