KENWOOD KRC-759R

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Wenys
Příspěvky: 8
Registrován: 07 led 2006, 01:00

KENWOOD KRC-759R

#1 Příspěvek od Wenys »

Mám takovej problémek s autorádiem Kenwood KRC-759R - otáčecí (maskovací) panel. Sice hraje a funguje bezvadně, má ale jednu docela podstatnou vadu. Po vypnutí se čelní panel otočí na zadní tzv. maskovací stranu. Každopádně po otočení, je třeba maskovací panel zmáčknout v určitym místě. Problém je v tom, že to funguje pouze cca 1h po vypnutí autorádia. Po té je potřeba k oživení rádia znovu rozpojit šťávu-buď konektory nebo baterku, panel se otočí, začne hrát, ale nic neukazuje, takže jej musím zresetovat - poté naskočí CODE OFF a vše funguje v nejlepším pořádku. Takže pokaždý, když chci znovu zapnout rádio po delší době než cca 1h, musim rozpojit a znovu zapojit baterku, což je docela nepraktický :lol:
Nevim, jestli to není nějakej ochranej prvek nebo je nějaká chyba v rádiu.
Mám to zapojený tak, že rádio funguje nezávisle na zapalování. Každopádně pokud by tu měl podobný zkušenosti, budu rád, když něco poradí :wink:

Autoelektro
Příspěvky: 34
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Autoelektro »

Neni to chyba mam taky podobne ve favoritu a musel jsem vyresit jak vypinat pover (favorit nema odelene napajeni) vodic ktery mi to radio vypne a otoci panel do polohy vypnuto po zapojeni vodice power panel se otoci a radio funguje mam ho asi 2 roky v provozu a bez problemu.

Uživatelský avatar
Wenys
Příspěvky: 8
Registrován: 07 led 2006, 01:00

#3 Příspěvek od Wenys »

Já mam zapojeno normálně zem - GROUND(černá), pak BATTERY(žlutá), IGNITION(červená), baterku se zapalováním mám navzájem propojený.
Jedinej nepřipojenej pin konektoru mám POWER CONTROL/e.antanna control cable - to je ono???
Z návodu jsem pochopil, že POWER CONTROL je na el. anténu nebo na zesilovač.
Úplně odpojený kabely mám pak TEL.MUTE a DIMMER(regulátor zatmavení).

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

nerozuměl jsi

#4 Příspěvek od Hill »

Zřejmě jsi nerozuměl - když necháš ty dva dráty spojené, tenhle problém ti zůstane. Hlavní napájení musíš prostě přerušovat, nejlíp tak, že dovolíš rádiu hrát jen se zapnutým klíčkem.

Uživatelský avatar
riker
Příspěvky: 143
Registrován: 20 led 2005, 01:00
Bydliště: v Hodoníně za vojáčka...
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od riker »

Wenys, si rychlejší ten samý dotaz sem chtěl položit i já.

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

je to chyba.... pravdepodobne suvisi s odkodovanim alebo sw ..... ked tlacitkom radio vypnes, musi sa dat zapnut tlacitkom aj o tyzden .....
ak radio vypnes tlacitkom, pokial ho tlacitkom neotvoris, nefunguje zatvaranie cez klucik

anonymní

kenwood KRC 759R

#7 Příspěvek od anonymní »

Koupila jsem auto s výše uvedeným autorádiem, návod jsem našla jen v angliètinì, mùže mi prosím nìkdo poradit, jak se otvírá kazetová mechanika? Díky A.

geco

#8 Příspěvek od geco »

Staèí držet tlaèítko pro autorevers 3 vteøiny,panel se otoèí o 90°. Je graficky znaèené dvìma trojúhelníky.

petr221

#9 Příspěvek od petr221 »

Zdarec mam Kenwood W707 s D-MASKem a mam k nemu jen nemeckej navod. Nevite nìkdo kde bych sehnal ceskej nebo anglickej? Cert aby se v to vyznal. Mam zapojenej cernej, zlutej a cervenej drat a take se mi po zmacknuti tlacitka (i vypnuti klicku) autoradio zamaskuje. Ale uz nevim jak je zapnout (nejsou tlacitka :cry: ), leda zapnout zapalovani. A jeste nevim jak se tam vklada kod (pise mi CODE OFF) a jeste jak tam dostat nulu. Recenze je zde http://www.dsi.sk/kenwood05/product_inf ... 36f644af64

Díky

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“