Satelitni komplet Opticum 4160 CX Plus

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hornet
Příspěvky: 16
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

Satelitni komplet Opticum 4160 CX Plus

#1 Příspěvek od Hornet »

Prosim niekoho kto pozna toto zariadenie aby sa k nemu vyjadril na Ukrajine sa da zohnat za 20 Euro, chlapik to predvadzal na Slovensko Ukrajinskej hranici a chytal tam hromadu programov na 60 parabole, som z Kosic takze by mi to vyhovovalo, cely komplet aj s parabolou a konvertorom predava za 40 euro prosim kompetentni vyjadrite sa k tomu Diky mockrat

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

prijimač je SW upraveny. ide o nelegalny prijem programov,ktory nebude trvať večne.viac si zisti na nete je to tu toho dosť. ale za tu cenu to zober a daj tam Skylink a mozes pozerat.

Uživatelský avatar
ramaya
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2006, 02:00
Bydliště: Detva

#3 Příspěvek od ramaya »

DIGI TV prechádza od 3.6.2010 na nový kódovací systém a vymieňa všetky staré karty za nové. Po tomto dátume už nebude možný nelegálny príjem DIGI TV.

Takže teraz kupovať tieto alebo podobné príjímače je zbytočné vyhadzovanie peňazí. A pri kúpe prijímača na kartu SKYLINK si tiež treba dať pozor. Prijímač by mal obsahovať originálny licencovaný dekodér Cryptoworks/Irdeto , pretože kódovací systém Cryptoworks úplne končí k dátumu 31.12.2012 a bude nahradený systémom Irdeto , ktorý je lepšie zabezpečený aj proti nelegálnemu zdieľaniu kariet , tzv. cardsharing.

http://www.lastak.eu/index.php?id=9&tx_ ... 83685c34ca[/code]

http://www.digizone.cz/aktuality/sateli ... ami-karet/

Uživatelský avatar
loop12
Příspěvky: 135
Registrován: 23 črc 2007, 02:00

#4 Příspěvek od loop12 »

Pozor na tie ortony, už ked tak doplatit na opticum, pozor na 4060 L CX to je totálny šrot

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#5 Příspěvek od jopo166 »

ja sa ktomu vyjadrim tolko orton 4060L CX je jajlacnejši prijimač aky existuje na slovensku a taktieš v UA tento prijimač može niekto neznali brať za zazrak ale nejde o nijaky zazrak je vnom nahraty firmware(program s klučmi) tieto programi odkoduje barz jaky prrijimač do ktoreho sa nahra spravny firmware digi naozaj prechadza na lepšie zabezpečeny kodovaci sy stem ktory sa nebude dať prelomiť a niektore programi uš prešli naozaj ti to uš dlho nepojde tolko programou zadarmo na slovensu sa cely komplet da zo zarukou kupiť za 60€ dobre by som zvažil či pre 20€ budem kupovať komplet z ukrajiny ked idete po tych najlacnejšich prijimačoch nedavam im viac ako 2 roky funkčnosti rozdiel medzi opticum 4060Lcx A opticum 4060cx je taky že na 4060cx existuje viacej firmware ma lepšiu podporu a ma procesor ali 3329c 4060lcx ma ali 3329ca a slabšiu podporu a je poruchovejši obe prijimače zvladaju kartu celkom dobre ukrajinu mam za chrptom tak viem očom pišem timyto zazračnymi ortonmy sa ohadzuje každy a hladaju najivnych čo si ich kupia zadaj do google orton a uvydiš že mam pravdu a jak suprovo ich vedia vydražiť všimni si no na slovensku ludia vedia podnikať :D 8O

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“