DVD JVC nechce èíst DVD

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Legalek

DVD JVC nechce èíst DVD

#1 Příspěvek od Legalek »

Mužete mi poradit jak nastVIT laser u dvd JVC typ XV-523GD ještì jsem nevidìl nìco obdobného se 2 èoèkama. PRosím odpovìdi typu vyèisti èoèky neposílejte už jsem to udìlal a nepomohlo to. :( Jinak ma to na nastavobvání nìjake 2 trimry a pøi pokusu najet dvd jezdi èoèka sem a tam ale marnì a neustale se roztaèi medium po chvíli zastavi a opakuje to asi 5 krat než zobrazí same nuly.poradté jak to seøídit jestli to jde tìma trimrama aspon o trošku nebo jiny zpusob.Díky

Uživatelský avatar
nadzgo
Příspěvky: 271
Registrován: 28 srp 2005, 02:00

Re: DVD JVC nechce číst DVD

#2 Příspěvek od nadzgo »

jde to nastvit-cital som tu(nerobil som to...)
mal som podobny problem,ale s inou zn.rozobral som to zlozil a ide to...co ktomu viac dodat.
moze to bit ten otrepany studak,paskovy vodic,ale i OPTIKA :wink:

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#3 Příspěvek od bumpkin »

Ta vada nemusi byt nutne v optice.Muze to mit na svedomi jeden z motoru.Maji velmi male mezery mezi lamelami komutatoru a vznika tam mezi nimi svod.Zkus je probehnout vyssim napetim.Vetsinou necistoty vyhori,nebo se vlivem vyssich otacek uvolni.Ne vic,nez 12V.Pozor,nutne odpojit od ridici desky,jinak odejde driver.Nekdy se bohuzel stane,ze v motorku chrupne,a je po nem.Da se rozebrat a opravit,ale je to uz narocnejsi.U DVD,na ktere delam zaruky,je toto nejcastejsi vada,proc necte.

LEGALEK

#4 Příspěvek od LEGALEK »

vèera jsem si s tím hral 3 hodiny a zjístil jsem zajimavou vìc a to že cd a mp3 to naète bez nejmenších potíži a orygoš dvd tak co 4-8 pokus to chytne
ale hroznì se trapi a palene to nebere vubec skoušel jsem 20 ruznych palenych dvd a ani jedno nedokazal naèíst,skusim tu radu s tím motorem snad pomùže.jo a taky jsem zjístil že ty trymry jsou 4.

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#5 Příspěvek od bumpkin »

No,nechci te zklamat,ale jestli se original nekdy nacte a palenky vubec,tak bude optika nejspis posmrti.Jestli to ma dva lasery,tak tam ty trimry logicky ctyri budou,protoze normalni DVD optika ma dva.Ale hejbat s nastavenim proudu laseru ti asi moc nepomuze.Malo kdy se tim neceho docili a kdyz,tak jen docasne.

legalek

#6 Příspěvek od legalek »

no tAK SE MI TO PODAØÍLO ASPON NA ORIGOŠE ROZCHODIT ALE JE TO PØESNE JAK PÍŠEŠ BUMPKINE,JE SLYŠET I NA ZVUKU JAK TO NAÈÍTA ŽE JE OPTIKA V HAJI DÍK TI ZA RADY.KDYŽ TO VYDRŽI ASPON MÌSÍC TAK TO BUDE LEPŠÍ NEŽ NIC :lol:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “