Outlook Expres a POP3 Tiscali - už je to asi OK

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

Outlook Expres a POP3 Tiscali - už je to asi OK

#1 Příspěvek od Brozicek »

Také máte problémy s novým pop3.mail.tiscali.cz. Kontrola a stahování e-mailů přes Outlook Expres mi jde večer, v noci a ráno bez problémů. Přes den je pop3 prakticky nedostupný. Mám nastaven čas 90 sec, a většinou ani při prodloužení času se neprovede připojení nebo autorizace. Přímý přístup do schránky tiscali je přitom bezproblémový.
U dřívějšího pop3.tiscali.cz jsem tyto problémy nepozoroval.
Naposledy upravil(a) Brozicek dne 15 říj 2010, 12:03, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od hafca »

Něco podobného pozoruji už delší dobu na Atlasu. Co chvíli se stahování pošty ukončilo s chybovou hláškou. Nakonec jsem se naštaval a co šlo to jsem převedl jinam. Navíc od nich chodilo neuvěřitelné množství spamu.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

Kolegyně má schránku na tiscali (neplacenou, ještě z dob worldonline) a poslední asi měsíc je to na (!), každou chvíli nejde. Důtklivě jsem jí doporučil aby ve chvíli kdy to jde odeslala všem z adresáře, že na tiscali končí a přešla na jinou službu, ale když to pak zase pár dní jde, tak to hodí za hlavu.

Obvyklý postup providera, který už nechce vláčet "zákazníky" z časů freemailu.

Uživatelský avatar
jarda_k
Příspěvky: 187
Registrován: 15 dub 2006, 02:00
Bydliště: Vysočina

#4 Příspěvek od jarda_k »

Mně to NE funguje úplně stejně. Zrovna jsem si postěžoval na webovém rozhraní tiscali. Doufám že s tím brzo něco udělají. Stejně si chci založit nový email na gmailu, tak to nejspíš trochu uspíším.

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#5 Příspěvek od paveltl »

taky jsem na tom stejnì, nìkdy to jde, ale vìtšinou ne.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od robo »

Uz jsem si rikal ze se zde zeptam jetli nema nekdo podobny problem. A jak to ctu, tak nejsem sam. Mam stejny problem. A pres webove rozhrani jsou ve schrance emaily. Na postu pouzivam M2 od Opery. Napadlo me, jestli neni problem s emailovym klientem Opery. U Tiscali mam email vic jak deset let. Co me stvalo tak velikost schranky. Ted ji navysily na 200MB. Lepsi jak dratem do oka. Na seznam to holt nema.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#7 Příspěvek od pepik9 »

S Tisc. byly obcas problemy, poslednich par dni je to katastrofa, ale mam to uz jen jako historicky pozustatek. Resenim by bylo preposilani, ale pisou, ze to tady neni funkcni.

Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

#8 Příspěvek od Brozicek »

Zdá se, že se POP3 Tiscali konečně rozchodil. Dnes zatím běží bez problémů, včera to ještě blblo.

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#9 Příspěvek od stanimir »

Přesně tak jednou jim to jde pak zase ne.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“