SENCOR SCD 7605BMR

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
koaxial
Příspěvky: 18
Registrován: 08 zář 2010, 02:00

SENCOR SCD 7605BMR

#1 Příspěvek od koaxial »

Ahoj,tahle mrcha mi vycucává baterku,i když je v klidu.V nějaké debatě jsem kdysi zaregistroval,že je nutno udělat úpravu v napájení;nevíte někdo o co jde? Zima na krku,tak jsem ho zatím odpojil,abych aspoň jezdil,ale to není řešení.Tak se mějte a díky za rady !!! :opravar:

Auto týden stálo a nenastartoval jsem.Stalo se to už 2x v létě.Pak jsem vytáhnul konektor od radia,a za týden když jsem přijel, nastartovalo auto normálně.Dal jsem konektor zpátky, a když jsem se za 5 dnů vrátil opět "vyšťaveno".Odběr jsem zatím neměřil, momentálně je na nabíječce, pak doplním.

Ale já bych fakt potřeboval radu,radio jinak hraje dobře vč. CD,HF pro telefon 100%,jen vědět kde a kterej je ten blbej kabel... :ksichties:
Naposledy upravil(a) koaxial dne 25 říj 2010, 12:58, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#2 Příspěvek od Banda »

A kolik žere?

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#3 Příspěvek od Sandal »

Ten samej problém jsem měl taky.Tyhle rádoby rádia jsou pěknej shit.Věčně na nich "přeskakujou CDčka,citlivost tuneru prachmizerná,selektivita jakbysmet a žerou spoustu proudu ve stand by.Normálně úplně nový rádio.Dvakrát jsem to reklamoval a všechny na tom byli stejně.Tak jsem s nim švih do regálu a tam odpočívá.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
Premekapac
Příspěvky: 75
Registrován: 06 lis 2008, 01:00

#4 Příspěvek od Premekapac »

Jednou jsem se pomátnul a koupil od Sencora chůvičky. Taky pěknej shit. Třikrát v reklamaci a potom jsem to vzdal. Sencor už mi nesmí do baráku!

Přemek

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#5 Příspěvek od tomasjedno »

Já se taky jednou pomátl a koupil od Sencora DVB-T.
Zapnutý žral 12 W, ve standby 8 W (ale měl i horší mouchy). Naštěstí už je po něm a Sencor už mi taky domů nesmí.

Uživatelský avatar
petrfav
Příspěvky: 52
Registrován: 27 úno 2008, 01:00
Bydliště: Střední Morava

Žrout baterií

#6 Příspěvek od petrfav »

U těchto přijímačů je to běžné, proto mají zezadu zvlášť napájení pro paměti předvoleb, které je trvale napájeno, a zvlášť napájení v zapnutém stavu. Je potřeba ten druhý přívod vést přes spínací skřiňku, nebo přes světla. Tato rádia hrají pouze při zapnutém klíčku, nebo světlech, protože v pohotovostním režimu žerou skoro jako zapnuté. Takže oddělit napájení na těchto dvou přívodech.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“