Pouziti obvodu UC3875

Základní principy, funkce, rovnice, zapojení - t.j. vše, co byste měli vědět, než se pustíte do praktické realizace elektronického zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alvr
Příspěvky: 288
Registrován: 25 led 2008, 01:00

Pouziti obvodu UC3875

#1 Příspěvek od alvr »

Zdravim. Studoval jsem datasheet UC3875 a nejak si nejsem jisty jakym zpusobem se da externe ridit?
Bude fungovat i tak, ze kdyz privedu sunchronizacni vstupni PWM signal, tak vystup bude podle nej reagovat tak, ze na nastupnou hranu bude spinat/vypinat vystupy A/B a na sestupnou hranu spinat/vypinat vystupy C/D?
Nebo, cim se bude frekvence a fazovy posuv ridit v pripade interniho oscilatoru?
Nejak mi to z toho neni jasne. Mate nekdo zkusenost? Diky.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#2 Příspěvek od Andrea »

Fáze se dá řídit analogově přes E/AOUT. Frekvence se v případě vnitřního oscilátoru řídí vnitřním oscilátorem.

Uživatelský avatar
alvr
Příspěvky: 288
Registrován: 25 led 2008, 01:00

#3 Příspěvek od alvr »

E/AOUT je errorovy vystup ne? Jak se to pres ten pin da ridit?
co se tyce te frekvence, takze by se mela dat ridit externe nejakyma hodinama a reagovat bude asi jen na nabezne hrany, ne (s dvojnasobnou frekvenci oproti vystupu)?

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#4 Příspěvek od Andrea »

E/AOUT je výstup chybového zesilovače a ten řídí střídu. Má poměrně velkou impedanci, takže se dá zvenčí přetáhnout nebo se dá ten chybový zesilovač zapojit jako sledovač a řídit střídu přes EA+. Vstupem CLOCKSYNC se dají zvenčí zrychlit hodiny oproti lokálnímu oscilátoru, ale to jsem nezkoušela.

Uživatelský avatar
alvr
Příspěvky: 288
Registrován: 25 led 2008, 01:00

#5 Příspěvek od alvr »

Aha, ok. Diky

Odpovědět

Zpět na „Teorie“