VCR FUNAI 29D-864 funkcia AUTO RETURN

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

VCR FUNAI 29D-864 funkcia AUTO RETURN

#1 Příspěvek od durkovic »

po skonceni nahravania pomocou TIMERA je paska napr.v strede.Ak na vypnutom pristroji stlacim tlacidlo AUTO RETURN tak sa ma video zapnut pretocit pasku na začiatok a cakat na dalsi povel.Lenze video sa zapne začne pretacat pasku vysokou rýchlosťou na začiatok,a už ked chyba asi 5 minut do začiatku pasky,tak sa video zastavi a vypne sa.Po zapnuti vyhodi na obrazovke nejaku hlašku ER a vysunie kazetu.Po vybrati kazety zistim že je paska navinuta do mechaniky videa a stale je skrcena na jednom kusku pasky.Ak po nahravani pomocou TIMERA zapne m normalne video pomocou tlacidla FUNCTION a dam pretačat pasku na zaciatok tak ju krasne zacne pretačat na začiatok vysokou rýchlosťou
ale uz pasku neskrci ale ju pekne pretoči na začiatok,pri pretačani si optika a logika videa pekne reguluje otacky mororu ktory pohana lavy unasac.

Proste preco mi pri pretačani pomocou AUTORETURN skrci pasku,a pri normalnom postupe neskrci pasku?

zda sa mi ze pri pretacani pomocou AUTORETURN je optika videa vyradena z činnosti. Prečo?

Krči pasky na všetkych kazetach.Video je 3 roky stare.

Modeswitch som vyčistil.

Ďakujem za rady a odpovede.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “