Central Skoda Oktavia!

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Fredie
Příspěvky: 4
Registrován: 11 dub 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Central Skoda Oktavia!

#1 Příspěvek od Fredie »

Ahoj, nevite nekdo, jaka ridici jednotka centalniho zamykani se v serii montuje do skody Oktavia? A popripade nevite nekdo zapojeni? Moc diky

Nedavaj duplicitne temy

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Sice neviem co si predstavujes pod pojmom aka RJ CZ ? :?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Fredie
Příspěvky: 4
Registrován: 11 dub 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Fredie »

No jednotka, kreta se tam montuje z vyroby... ta co ovlada serva ve dverich. Jo to zamykani je na klic bez dalkoveho ovladace...

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Je to uplne jedno aka je to jednotka, najdes ju pod palubovkou. Alebo to mozes napojit aj v soferovych dverach. Ja to napajam pod palubkou. A preco tam nedas hned alarm? Potom ho budes dorabat? Ved alarm na dialkove kupis za 1200,-SK.

Zamykaci impulz je na jednom kabli a odomykaci na druhom. Pri niektorych centraloch sa musi pouzit aj odpor 180ohm.

Miesto pre napojenie vo dverach:

Obrázek
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Fredie
Příspěvky: 4
Registrován: 11 dub 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Fredie »

diky diky :D

Uživatelský avatar
mbalda
Příspěvky: 7
Registrován: 06 čer 2006, 02:00

Sladění dálkového ovladače centrálu

#6 Příspěvek od mbalda »

Mohl by mi někdo poradit, jak svépomocí (bez návštěvy drahého autorizovaného servisu) sladit dálkové ovládání centrálu s řídící jednotkou? Bohužel mám nějaký starší klump, který ještě není integrován v klíčku a přestává to fungovat čím dál častěji (1x za dva měsíce). Je v tom nějaký jednoduchý fígl - jen na něj přijít :cry:
Mám na centrálu závislý alarm a bez dálky to nefunguje.
Díky
Naposledy upravil(a) mbalda dne 06 čer 2006, 23:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mbalda
Příspěvky: 7
Registrován: 06 čer 2006, 02:00

Dveřní spínače

#7 Příspěvek od mbalda »

Moje druhá prosba se týká dveřních spínačů v Octavii. Bohužel tady žádné nejsou :? Pokud máte v autě centrál, spínače jsou integrovány v zámcích každých dveří. Ale kam pak zapojit poplachový vstup autoalarmu, který reaguje na otevření dveří - spojení s kostrou? Jako možná varianta mě napadá, připojit vstup alarmu přes relátko na napájení stropní svítilny, ale nevím, jestli to bude regulerně fungovat.
Odemykání a zamykání centrálu, zajišťování a odjišťování připojeného alarmu závislého na bliknutí směrových světel funguje bez problému, jen ty dveře nevím, jak zajistit :-(
Máte někdo nějakou dobrou radu?
Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#8 Příspěvek od Raptor181 »

Spinace su v zamkoch a alarm sa napaja do rj komfortu. reaguje to na kostru.

A aky mas alarm?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
mbalda
Příspěvky: 7
Registrován: 06 čer 2006, 02:00

#9 Příspěvek od mbalda »

Alarm mam Jablotron CA-02 Fox. Vsechno ostatni uz mi funguje - otresovy snimac, snimac odberu proudu, kapota a dokonce jsem vyresil pres rele i pate dvere (pres osvetleni). Posledni starost mi delaji prave zminovane dvere. Ze by ale spinace spinaly na kostru jsem nezaznamenal. Vsechno to tam jede po te datove sbernici, ne? Nemam se ceho chytit.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“