lg gs290 cookie fresh+ datové účty jak zablokovat

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

lg gs290 cookie fresh+ datové účty jak zablokovat

#1 Příspěvek od badoch »

Dobrý den

Ježíšek naděli tento telefon lg gs290 cookie fresh a
mám problém, jak zablokovat veškeré datové přenosy u O2, dostanu se do nastavení přístupových bodů a profilů , tam jsou funkční konfigurace pro MMS,WAP ,Internet, ale nedokáži to nikde smazat, ani přepsat. Tohle je tam nějak natvrdo. Mohu přídat další účet, ten jde editovat i smazat. Ale ty co tam jsou nejdou, pouze je mohu číst. Telefon byl koupen ve volném prodeji, tedy ne u kyslíku. Tak nechápu jak se tam ta konfigurace vzala a proč nejde změnit.

U jiných telefonů to šlo buď smazat, nebo připojit přes heslo, nebo pokud ne tak záměrně špatně nakonfigurovat účty a parametry takže nemohlo dojít k připojení.

Neřešil to někdo? Prostě ten člověk co ho má tak potřebuje volat a poslat SMS, nic jiného nepotřebuje a nevyužije.Navíc je to na paušál a nerad bych se dočkal nějakého šíleného vyúčtování.

Nedokázal by někdo poradit?

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

Nech si dotycny zavola na infolinku,necha si deaktivovat internet v mobile.Tym padom mu budu tie profily k nicomu.Ja to tak mam urobene na predplatenej karte a nepripaja sa mi to za ziadnych okolnosti.

Uživatelský avatar
kusy
Příspěvky: 30
Registrován: 05 dub 2004, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od kusy »

A￾ si zavolá na operátora O2 a nechá si zablokovat APN Wap i APN Internet

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od badoch »

dík za rady, už jsem na to trochu přišel. Ale pro klid duše to asi nechám zablokovat. Nevím sice jak moc budou ochotní u O2. Však to jsou jejich prachy.

Jinak přidal jsem dle návodu co jsem našel u T-mobila nové datové účty které již editovat jdou, záměrně špatně nastavil a v nastaveních pro MMS a internet se na tyto účty odkázal.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Musis na nich tvrdo a hotovo...pokial to dotycny nevyuziva tak z toho maju beztak prd.

Uživatelský avatar
txx
Příspěvky: 255
Registrován: 31 bře 2008, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od txx »

taky sem si datové služby nechal zablokovat :!: protože po kupu nového telefonu a přehození sim se každý den ztratilo z učtu 60 Kč za datové služby které nikdo nepoužil

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“