MILANO RCR45

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

MILANO RCR45

#1 Příspěvek od rezis »

Lidi zdravim mam tady zas jeden problemek. poradite mi nekdo jak dostanu novou napln do tohoto radia. Obsah mam jenze ono nema pamemet ale jen procak :cry: Pry se to k nemu pripojuje nekde na trech mistech poradite? Diky
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
miromatus
Příspěvky: 350
Registrován: 11 pro 2004, 01:00
Bydliště: SK Levice

#2 Příspěvek od miromatus »


Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Diky bohuzel nic podstatneho jsem tam nenasel :cry:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Tak si budes musiet poradit sam alebo to riesit sukromne.

Na procak budes musiet ist inak ako na pamat. Treba mat programator a vediet presny postup k dannemu procaku.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od rezis »

Vycetl jsem ze to ma v podstate dva procesory mezi kterymi se ten kod preposila a jde odchytit jenze to moje uz ho ani nechce :cry: jinak kdyby nekdo neco napiste mi soukromou zpravu pls. Diky
Internet - metla lidstva

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

na RCR45 mozes odchytavat akurat protistatne vysielanie .... kod je v motorke HC05 .... ak z toho chces mat este radio tak to k niekomu odnes ...
alebo hladaj..na nete je vsetko aj boot mode aj nejaky program najdes
P.S a naco tam chces dat novy obsah ? stary ta uz nebavi ?

Uživatelský avatar
jpsartre
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2005, 02:00

#7 Příspěvek od jpsartre »

Na autoradia.pc je nekde 100% navod na programator a postup pri programovani tohoto obvodu, chce to se poradne podivat. Nebo zkusit kalkulator ze s.n.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#8 Příspěvek od rezis »

Anonym píše:na RCR45 mozes odchytavat akurat protistatne vysielanie .... kod je v motorke HC05 .... ak z toho chces mat este radio tak to k niekomu odnes ...
no mam takovy pocit po tom co jsem si uz procetl ze uz ani rcr 44 nemela HC05 :wink: Ale to nic v poho asi to fakt zahodim
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#9 Příspěvek od Raptor181 »

V RCR45 je urcite motorka HC05 bud B16 alebo B8.. :svolat:
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#10 Příspěvek od rezis »

Je tu jedina motorola a to je ZC99115CFN a pak neznamy vojin s krystalem a oznacenim FA5CA1NOW nic vic kdyz tak me jen kopnete ktery to je a ja si to pohledam. Jen mi nejde do hlavy ze pisete hc a ja to tu nevidim :(
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
paran
Příspěvky: 85
Registrován: 28 bře 2004, 01:00
Bydliště: Kolín

#11 Příspěvek od paran »

rezis píše:Je tu jedina motorola a to je ZC99115CFN a pak neznamy vojin s krystalem a oznacenim FA5CA1NOW nic vic kdyz tak me jen kopnete ktery to je a ja si to pohledam. Jen mi nejde do hlavy ze pisete hc a ja to tu nevidim :(

jo to je ona to oznaceni ZC99115CFN je tzv. obchodni maska. Ale jak tu uz nekdo psal bud programator nebo spec. interface ale v tom pripade to chce hoodne trpelivosti.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#12 Příspěvek od rezis »

super. to rozhrani je na netu a neni moc slozite. Me docela matlo ze tam neni to hc a neni u toho krystal. no nevadi otestuju to :D Diky moc vsem
Internet - metla lidstva

213.160.172.71

#13 Příspěvek od 213.160.172.71 »

rezis píše:super. to rozhrani je na netu a neni moc slozite. Me docela matlo ze tam neni to hc a neni u toho krystal. no nevadi otestuju to :D Diky moc vsem
krystal je to co vyzera ako poistka len v malom :lol: pin 16, 17 a precitaj si nieco o bootloader mode ... tri draty a interface ti nepomoze

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#14 Příspěvek od rezis »

Diky vsem ja se s tim nejak pri dlouhych vecerech porvu :wink: Moc totiz nespecham. Je to radio jednoho byvaleho znameho. Spravoval jsem mu na aute elektriku a pak zjistil ze on nema kod od radia. No skoncilo to tak ze misto toho aby dal neco on mi za ty svetla tak chce po mne funkcni radio :cry:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
ferys
Příspěvky: 91
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

rcr45

#15 Příspěvek od ferys »

posli serial BP...
ferys

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“