Autorádio VW BETA, zablokované

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
varok
Příspěvky: 642
Registrován: 23 pro 2007, 01:00

Autorádio VW BETA, zablokované

#1 Příspěvek od varok »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nevěděl, jak vyřešit jeden problém u výše jmenovaného rádia, tedy VW BETA. Mám ve favoritu tohle rádio. Nedávno jsem velice levně koupil v bazaru to samé, jako náhradní, ale bohužel je asi zakodované. Svítí tam jen SAFE. U toho rádia ve favoritu mi při připojení akumulátoru svítí při zapnutí rádia také SAFE, ale po chvilce se objeví 1000 a mohu zadat kod a potvrdit ho. Nevíte prosím, jak udělat, aby mi šlo opět zadávat kod? Zkoušel jsem ho nechat celý den pod napětím, bezvýsledně.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#2 Příspěvek od Atlan »

no ked tam niekto ten kod daval viac krat tak uz to nepojde ... a mas spravny kod na to druhe radio z bazaru ? (teoreticky sa to opravit da aby to znova pytalo kod pripadne islo bez kodu)

Uživatelský avatar
varok
Příspěvky: 642
Registrován: 23 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od varok »

Mě jde právě o to, jak zadat ten kod, když svítí stále SAFE. Potřebuji se dostat do modu, kdy se zadává kod, tedy aby tam svítilo 1000. U toho co mám ve favoritu mi to funguje bezvadně. Sice jsem to v bazaru koupil hodně levně, ale vypadá zachovale, není podřené a nic, tak ho nechci vyhazovat.
Bohužel nevím o nějakém servisu, v Havířově a okolí, kde odkodovávají autorádia, tak to chci zkusit sám.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Značkový servis Škoda-VW koncern. Ale musel bys vědět VIN auta, ve kterém bylo to autorádio původně zamontované. Jinak jedině nějaký warez a key-logger nebo key-gen...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

SAFE ti na rádiu svítí proto, že někdo vložil vícekrát špatný kód. Prostě to zkoušel tak dlouho, až se rádio zablokovalo definitivně. Takže jedna rada, nech rádio zapnutý asi 1 hodinu a pokud se tam neobjeví 1000 tak smůla. A stále jsi neodpověděl zda máš k němu kod? pokud ne tak opět smůla. Koupit rádio bez kodu je jako koupit zámek bez klíčů :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#6 Příspěvek od mirosne »

Niekedy to trvá dlhšie ako 1hod.Zadávaním neplatných kódov sa ten čas zvyšuje až dôjde k úplnému LOCK.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
varok
Příspěvky: 642
Registrován: 23 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od varok »

Kod asi mám. Na rádiu je cenovka z bazaru a u toho čtyřmístné číslo. Potom jsou na rádiu ještě nějaká další čísla s označením: Controlo Subjectivo cn:
Nebo ještě : Outgoing nc:
Jedno z toho by to mohlo být. Nejdříve zkusím to u cenovky a kdyby to nešlo, tak ostatní.
Z kterého je to auta původně už nikdo asi nezjistí. Alespoň já ne.
I kdyby mi to nějak dohledali v origo VW servisu, tak by za to chtěli nehorázný balík, to mi za to nestojí.

Zkusím tedy to rádio nechat připojené na napětí a uvidím jestli to povolí zadat kod. Zatím děkuji.

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#8 Příspěvek od vladodyno »

mal som v rukách autorádio. Majiteľ ho kúpil spolu s autom a po odpojení batérie viac ako na dve hodiny skúšal zadávať kódy. Trvalo viac ako 3 dni než povolilo opäť zadať kód :D (ten som zistil spôsobom ktorý tu nemajú radi :twisted: )

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#9 Příspěvek od mirosne »

Ani Ty by si to nemal rád,keby si ráno prišiel k autu a bolo by bez rádia.....
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
varok
Příspěvky: 642
Registrován: 23 pro 2007, 01:00

#10 Příspěvek od varok »

Rádio je už dvě hodiny pod napětím a pořád tam svítí to SAFE. Jsem z toho dost zoufalý a asi mi nezbyde než nějak najít něhoho, kdo umí odblokovat rádio. Zkusím to rádio ještě nechat pod napětím třeba hoďku. Moc tomu ale nevěřím.
Proto mi asi ten chlápek v bazaru říkal, že je to rádio bez záruky. Možná věděl že je zablokované.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#11 Příspěvek od rnbw »

vladodyno pise, ze mu to trvalo 3 dni. Tak to nechaj zapnute aj tyzden. A zatial sa uisti, ze mas spravny kod.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#12 Příspěvek od galjo »

po týždni si to môže rozmyslieť a nakočí.. ----

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#13 Příspěvek od mi-ro »

Jo a po 14-ti dnech se nakonec spustí bez kodu.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#14 Příspěvek od vladodyno »

mi-ro
takéto odblokovanie som skúšal len raz. Len som chcel vedieť či to dokážem. :) Zredukovať schému programátora EEPROM na zdroj a dva odpory tiež dá zabrať (aspoň mne)

Uživatelský avatar
varok
Příspěvky: 642
Registrován: 23 pro 2007, 01:00

#15 Příspěvek od varok »

To rádio jsem nechal pár hodin připojené na 12V a už to zabralo. Zkoušel jsem zadat ten kod co je na štítku s cenovkou, ale ten to není. Na jednom foru mi ale jeden chlápek slíbil, že mi zjistí kod, prý má nějaký program, tak snad to vyjde.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“