DREAMBOX 500S a NOVÁ KARTA

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

DREAMBOX 500S a NOVÁ KARTA

#1 Příspěvek od bastlir40 »

Zdravím. Po celou dobu užívání staré karty CRYPTOWORKS,nebyl problém se sledováním vysílání. Byl jsem vyzván společností TRADE and TECHNOLOGY, aby jsem si zažádal o výměnu karty za IRDETO ICE. Po výměně karty nelze sledovat kódované programy. Podotýkám že karta je řádně aktivována a v jiném přijímači plně funkční. Mohl by mi někdo z vás poradit,v čem je problém? Díky za pomoc.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#2 Příspěvek od dalik »

No, neměls v žádném případě měnit tu kartu, cryptoworks půjde minimálně do konce roku 2012. Problém je podle mě v uni čtečce, sám skylink (TaT) píše, že nezaručuje funkčnost v neověřených čtečkách, což bude tento problém. Budeš asi muset pořídit jiný server :-)
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#3 Příspěvek od mikollar »

a ak to pojde vobec zdielat, tieto nove karty maju obmezdeny pocet dekodavni za minutut

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#4 Příspěvek od bastlir40 »

dalik píše:No, neměls v žádném případě měnit tu kartu, cryptoworks půjde minimálně do konce roku 2012. Problém je podle mě v uni čtečce, sám skylink (TaT) píše, že nezaručuje funkčnost v neověřených čtečkách, což bude tento problém. Budeš asi muset pořídit jiný server :-)
To mě hned také napadlo ale při objednávce se ptali na typ přijímače a když jsem jim napsal že mám DREAMBOX 500S tak nic neřekli. Nechápu,proč se ptají při objednávce karty,jaký vlastním přijímač??
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#5 Příspěvek od stanimir »

Podívej se sem tady se to už řešilo.

Kód: Vybrat vše

http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=32&t=36066

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#6 Příspěvek od bastlir40 »

Přečetl jsem si AB-Forum ale nerozumím tomu a vubec nevím co je Oscam a jak a co upravit. Horší přijímač než je Dreambox jsem ještě neviděl. Dlouho budu litovat že jsem ho koupil. Je to jen pro vztek.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#7 Příspěvek od stanimir »

Já mám Dream box 600PVR a nemůžu si stěžovat, ale problé je že to není přijímač pro někoho kdo nehový nějakému nastavování.
Budeš holt muset najít někoho z okolí kdo ti to nastaví.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#8 Příspěvek od jopo166 »

snad tento emulator e1 keby si donho dal z tohlo fora tak by ta karta šla ale ako nato ti nepoviem bo ani sam neviem http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/v ... =96&t=2262

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#9 Příspěvek od dalik »

Tak pravdou je že jediné kouzlo přijímače DM500S je sharing... na běžné použití a koukání je to děsnej krám, pomalej, hloupej...
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#10 Příspěvek od galjo »

DREAMBOX dokáže všeličo a neni pre obyčajných bastlírov. Tam treba niečo vedieť.

Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#11 Příspěvek od Burajko »

moze byt problem v nastaveni "hodin" pre kartu 3,57/6MHz. :?: :?:
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#12 Příspěvek od bastlir40 »

Pánové mockrát Vám všem děkuju za pomoc. Máte pravdu,nechal jsem se nachytat prodejcem tím,že je to nejlepší přijímač ale neřekl mi,co mě čeká za trápení. Nakonec se mi podařilo to vyřešit jak poradil jopo166 a zase hraje jako dříve. :D
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#13 Příspěvek od xmurgi »

Tu nejde ani o to, ze si sa nechal nachytat, predajca Ti predal prijimac postaveny na OS linux so vsetkymi pozitivami a negativami. Moznosti prijimaca su pomerne velke, len uzivatel musi mat nejake vedomosti ohladom jeho administracie. Mas vzdy nieco za nieco, standartny prijimac by ti z novou kartou mozno nesiel nikdy, lebo by nemal kto spravit novy FW. V pripade otvorenej platformy je sanca na dlhodobejsiu prevadzku vacsia a zariadenie je odolnejsie proti moralnemu zastaravaniu.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#14 Příspěvek od jopo166 »

prijimač ma velke možnosti chce to však vedomosti ohladne linuxu taketo prijimače sa študuju cely život pokial viem zatial nanom karta čiste irdeto však nejde

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#15 Příspěvek od xxxe »

Nainstaluj si scam poslední verzi nebo i predchozí,ICE na ni jede bez problémů.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “